هدر موبایل
1389/11/28 16:52:27
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی:

نظارت مجلس، بر‌حسن اجرای برنامه‌های صدا و سیماست

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای نظارت بر‌عملکرد صدا و سیما گفت: وظیفه ما نظارت بر‌حسن اجرای برنامه‌های صدا و سیما در همه حوزه‌هاست.
نظارت مجلس، بر‌حسن اجرای برنامه‌های صدا و سیماست نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای نظارت بر‌عملکرد صدا و سیما گفت: وظیفه ما نظارت بر‌حسن اجرای برنامه‌های صدا و سیما در همه حوزه‌هاست. https://cdn.icana.ir/d/019/181.jpg نظارت,مجلس،,بر‌حسن,اجرای,برنامه‌های,صدا,و,سیماست Icana

"سیدرمضان شجاعی کیاسری"  در گفت و گو با روزنامه وارش مازندران ، با بیان این مطلب گفت: این شورا روزهای دوشنبه به صورت یک هفته درمیان جلسه‌ای با مسئولان صدا و سیما دارد و به بررسی برنامه‌های این سازمان می‌پردازد.

وی درباره نشست روز دوشنبه خود گفت: روز دوشنبه نشست بسیار خوبی با مسئولان صدا‌و‌سیما داشتیم و برنامه‌های کلان صدا و سیما و اهداف آینده آن مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ساری ادامه داد: این نظارت شامل همه برنامه‌های تلویزیون از تولید فیلم، سریال، چگونگی پخش اخبار، و آگهی‌های تلویزیونی است و بیشتر جنبه نظارتی دارد.

وی افزود: در واقع ما باید در بخش‌های مختلف سازمان و حسن اجرای فعالیت‌های آنها نظارت کنیم تا برنامه‌ها با بهترین کیفیت تولید و به نمایش در آید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet