خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1389/11/29 13:12:00
سرویس اقتصادی
مجلس کلیات برنامه بودجه را تا قبل از پایان سال بررسی می‌کند

تصویب یک دوازدهم مطلوب‌ترین پیش‌بینی ممکن برای بودجه 90

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، با بیان این که مجلس کلیات برنامه بودجه را تا قبل از پایان سال بررسی خواهد کرد، گفت: تصویب یک دوازدهم مطلوب‌ترین پیش‌بینی ممکن برای بودجه ۹۰ است.
تصویب یک دوازدهم مطلوب‌ترین پیش‌بینی ممکن برای بودجه 90 نایب رئیس کمیسیون اقتصادی، با بیان این که مجلس کلیات برنامه بودجه را تا قبل از پایان سال بررسی خواهد کرد، گفت: تصویب یک دوازدهم مطلوب‌ترین پیش‌بینی ممکن برای بودجه 90 است. https://cdn.icana.ir/d/019/216.jpg تصویب,یک,دوازدهم,مطلوب‌ترین,پیش‌بینی,ممکن,برای,بودجه,90 Icana

"سید کاظم دلخوش اباتری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد: در آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، برای هریک از نمایندگان، کمیسیون های تخصصی و کمیسیون تلفیق فرصت هایی پیش بینی شده که با احتساب این زمان ها، امکان تصویب بودجه در سال جاری منتفی است.  

نماینده مردم صومعه سرا، افزود: اگر دولت تا یکشنبه لایحه بودجه را به مجلس ارائه کند، دست کم تا ابتدای هفته بعد از آن، مجلس بررسی کلیات لایحه را آغاز خواهد کرد.

وی ادامه داد: تصویب یک دوازدهم بودجه، برای یک ماه نخست سال آینده مطلوب ترین پیش بینی ممکن است.

دلخوش اباتری، اظهار امیدواری کرد که با سه نوبته کردن حضور نمایندگان در مجلس و بررسی فشرده برنامه بودجه، کار تصویب این لایحه تا پایان فروردین ماه به پایان برسد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet