ایام محرم 1398
1389/11/29 12:40:37
سرویس اقتصادی
مقیمی:

دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها شجاعانه عمل کرد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: اقدام دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در سال جاری شجاعانه بوده است.
دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها شجاعانه عمل کرد عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: اقدام دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در سال جاری شجاعانه بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/224.jpg دولت,در,اجرای,قانون,هدفمندی,یارانه‌ها,شجاعانه,عمل,کرد Icana

"محمد حسین مقیمی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، اقدام دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را یک اقدام شجاعانه خواند و تصریح کرد: مردم همکاری خوبی در اجرای موفق این قانون داشته‌اند.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی، با بیان این که مقام معظم رهبری بر اجرای صحیح قانون هدفمندی یارانه‌ها تاکید کردند، افزود: اگر این قانون به صورت صحیح اجرا شود، یکی از موفق‌ترین اقدامات اقتصادی در کشور انجام می‌شود.

مقیمی با بیان این که دولت در ارائه لایحه بودجه تاخیر داشته است، اظهار داشت: دولت در نهایی کردن طرح‌های عمرانی در سال جاری به نتیجه‌ای نرسیده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها را یکی از عملکردهای مناسب دولت در سال جاری برشمرد و تصریح کرد: دولت در بسیاری از زمینه‌ها از جمله در بخش های فناوری و تکنولوژی پیشرفت خوبی داشته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet