حلول ماه ربیع الاول
1389/11/28 19:16:04
سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:

هنوز هیچ اعتباری به مصلاهای نماز جمعه کشور اختصاص نیافته است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود تاکید برنامه‌های توسعه‌ای کشور در خصوص توجه به مسائل فرهنگی، دولت در این بخش عملکرد مطلوبی نداشته است.
هنوز هیچ اعتباری به مصلاهای نماز جمعه کشور اختصاص نیافته است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود تاکید برنامه‌های توسعه‌ای کشور در خصوص توجه به مسائل فرهنگی، دولت در این بخش عملکرد مطلوبی نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/134.jpg هنوز,هیچ,اعتباری,به,مصلاهای,نماز,جمعه,کشور,اختصاص,نیافته,است Icana

"سیدرضا اکرمی" در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت بودجه فرهنگی کشور در بودجه سال 89 گفت: باید به بودجه فرهنگی به دلایل اینکه با فقه، زندگی و آموزش در ارتباط است  توجه ویژه‌ای شود.
نماینده مردم تهران،ری و شمیرانات در مجلس یادآور شد: در برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دولت توجه ویژه ای نسبت به مسایل فرهنگی قایل شده است به نحوی که می بینیم در ردیف اول، فصل اول این موضوع صراحتا بازگو شده است، این نشان دهنده اهمیت این بخش است.
وی خاطرنشان کرد: متاسفانه عملکرد فرهنگی در سال 1389 با بودجه و اعتباری که برای آن در نظر گرفته شده بسیار متفاوت است.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه برخلاف گذشت 11 ماه از بودجه سال 1389 هنوز هیچ اعتباری به مصلاهای نماز جمعه کشور اختصاص نیافته است.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: بودجه سازمان تبلیغات نیز تاکنون به طور کامل در بودجه سال 1389اختصاص نیافته است.
اکرمی تصریح کرد: بررسی ها بودجه بخش فرهنگی بیانگر اینست که دولت نتوانسته در بخش فرهنگی به وظایفش عمل کند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:این درحالی است که در بودجه سالیانه به طور دقیق مشخص شده است که بودجه به چه بخشهایی اختصاص یابد.     

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet