هدر موبایل
1389/12/02 10:33:18
سرویس سیاسی
رجایی:

استانی شدن انتخابات کیفیت کار نمایندگان را افزایش می‌دهد

نماینده اراک استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در صورت برآورده شدن ملزومات این امر را موجب افزایش کیفیت کار نمایندگان و حرکت کشور به سمت انتخابات حزبی و کار تشکیلاتی عنوان کرد.
استانی شدن انتخابات کیفیت کار نمایندگان را افزایش می‌دهد نماینده اراک استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در صورت برآورده شدن ملزومات این امر را موجب افزایش کیفیت کار نمایندگان و حرکت کشور به سمت انتخابات حزبی و کار تشکیلاتی عنوان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/388.jpg استانی,شدن,انتخابات,کیفیت,کار,نمایندگان,را,افزایش,می‌دهد Icana
"عباس رجایی" در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن طرح استانی شدن انتخابات مجلس بر لزوم اصلاح برخی نواقص این طرح جهت اجرای موفق آن در کشور تاکید کرد.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب با بیان اینکه استانی شدن انتخابات درجه نمایندگی را تغییر و شرایط بهبود وضعیت کشور و حرکت بسوی انتخابات حزبی را در پی خواهد داشت، گفت: استانی شدن انتخابات دارای نکات مثبتی است که در صورت رفع نواقص این طرح و اجرای صحیح آن در کشور می تواند تحولی بزرگ در نظام قانونگذاری و نظارت کشور که در اختیار مجلس است بوجود بیاورد.
رییس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی جدا شدن نمایندگان از مردم را مهمترین دغدغه خود در مورد اجرای نادرست طرح استانی شدن انتخابات عنوان کرد و افزود: در مورد استانی شدن انتخابات نگرانی هایی وجود دارد که این نگرانی قبلا هم در مجلس هفتم مطرح شده و من شنیدم که مقام معظم رهبری هم روی این موضوع اظهار نظر کرده‌اند و آن هم این است که مبادا اتفاقی بیفتد که موجب جدایی میان نمایندگان و مردمی شود که بسیاری از مشکلات خود را تنها از طریق این نمایندگان می‌توانند پیگیری کنند.
 
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet