هدر اصلی
1389/12/01 19:08:36
سرویس سیاسی
نیکنام:

مردم خدشه به وحدت کشور را نمی‌پذیرند

نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم به هیچ‌وجه خدشه به وحدت کشور را نمی‌پذیرند و آن را جایز نمی‌دانند.
مردم خدشه به وحدت کشور را نمی‌پذیرند نماینده مردم رامسر و تنکابن در مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم به هیچ‌وجه خدشه به وحدت کشور را نمی‌پذیرند و آن را جایز نمی‌دانند. https://cdn.icana.ir/d/019/495.jpg مردم,خدشه,به,وحدت,کشور,را,نمی‌پذیرند Icana


"ابوالفتح نیکنام" به روزنامه «وارش» مازندران، گفت: کشور در پناه مقام معظم رهبری و هماهنگی مطلق مردم با یکدیگر و وحدت کلمه به این پیشرفت و توسعه دست یافته است، لذا هرچه این یکپارچگی و وحدت را خدشه‌دار کند و موجب تضعیف این روحیه در مردم شود، جایز نیست و از همین رو مقام معظم رهبری، اعلام کرده‌اند که رؤسای سه قوه از علنی کردن اختلافات بپرهیزند.

نماینده مردم رامسر و تنکابن ادامه داد: ایجاد شکاف، تفرقه و دوئیت میان مردم و مسئولان عملی غیر‌انسانی و غیر‌شرعی است و عاملان آن باید در مقابل خداوند پاسخگو باشند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: در اینکه میان سه قوا احتمال اختلاف سلیقه وجود دارد، شکی نیست. به هر حال دیدگاه‌های افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است هر کسی از افق خود به موضوعی نگاه بیندازد.
ابوالفتح نیکنام توضیح داد: ما مردمی هستیم با ظرفیت هوشی بسیار بالا که همگان این موضوع را تأیید می‌کنند، لذا باید بدانیم که می‌توانیم با تدبیر اختلاف سلیقه‌ها را طوری هدایت کنیم که به نتیجه برسد، نه اینکه دستاویزی برای رسانه‌های بیگانه و دشمنان ما بشود.
وی با مثبت خواندن این اختلاف سلیقه افزود: این اختلافات برای رسیدن به هدف مشترک است و ما را برای تحقق این هدف هدایت می‌کند، اما نکته قابل توجه این است که نگاه همه ما اعتلای نظام الهی و توسعه کشور است، به همین دلیل باید با مدیریت درست، از این اختلافات برای پیشبرد اهدافمان سود ببریم، نه اینکه با علنی کردن آن موجب کندی حرکت شویم.
نیکنام در پایان گفت: راه رسیدن به پیشرفت، توجه به فرمایش مقام معظم رهبری و حل اختلافات در جلسات مشترک و به دور از فضای رسانه‌ای است.
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet