هدر موبایل
1389/11/29 09:27:20
سرویس صحن
در جلسات علنی هفته آینده صورت می‌گیرد

قرائت گزارش تفریغ بودجه 1387 در صحن علنی مجلس

گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۸۷ کل کشور هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت می‌شود.
قرائت گزارش تفریغ بودجه 1387 در صحن علنی مجلس گزارش تفریغ بودجه سال 1387 کل کشور هفته آینده در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/239.jpg قرائت,گزارش,تفریغ,بودجه,1387,در,صحن,علنی,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در جلسات علنی هفته آینده خود بررسی لایحه تشکیلات دادسرا و دادگاه عالی و نظارت انتظامی بر رفتار قضایی را ادامه می دهند.

نمایندگان همچنین در هفته آینده گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه "الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تجدیدنظر شده کیوتو در مورد ساده و هماهنگ سازی تشریفات گمرکی"، گزارش کمیسیون انرژی در مورد طرح اصلاح الگوی مصرف انرژی، گزارش کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مورد "موافقتنامه همکاری در زمینه قرنطینه گیاهی و حفظ نباتات بین ایران و چین"، گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح استفساریه ماده 13 قانون حمایت از آزادگان مصوب 1368 و گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد اصلاح قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مصوب 1362 را برای رفع ایرادات شورای نگهبان بر این مصوبات مورد رسیدگی مجدد قرار خواهند داد.

گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد طرح استخدام ناظر مزارع گندم کشور که یک فوزیت آن در جلسه روز ÷نجم دی ماه سال جاری به تصویب رسیده بود، گزارش کمیسیون نظارت و ÷یگیری اجرای اصل 44 در مورد طرح اصلاح تبصره (3) بند (الف) ماده (3) قانون اصلاح موادی از قانون برنامه چهارم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست‌های کلی اصل (44) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومین به حبس بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری هند و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد طرح اصلاح مواد 38 و 39 قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 که طبق ماده 134 آیین‌نامه داخلی در دستور کار مجلس قرار گرفته است، از دیگر دستورکارهای جلسات علنی هفته آینده مجلس هستند.

گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد لایحه پذیرش اصلاحیه ضمیمه (ب) پروتکل در مورد کنوانسیون چارچوب سازمان ملل متحد در مورد تغییرات آب و هوا، گزارش کمیسیون عمران در مورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل اصلاحات کنوانسیون سازمان بین‌المللی آب‌نگاری و گزارش کمیسیون مشترک لایحه اصلاح موادی از قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران مصوب 1382 نیز از دیگر دستور کار های مجلس است که در هفته آینده مورد بررسی نمایندگان در صحن علنی قرار می گیرد.

در هفته آینده، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور پاسخگویی به سوالات "موسی الرضا ثروتی" نماینده مردم بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در صحن علنی مجلس حضور می یابد.

همچنین "سیدمحمدحسینی" وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی سوال "حمید رسایی" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر پاسخ می‌گوید.

"مهدی غضنفری" وزیر بازرگانی نیز در جلسات علنی هفته آینده به سوال "الیاس نادران" نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر و "محمد دهقانی" نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز پاسخگو خواهد بود.

گزارش نهایی کمیسیون ویژ نظارت و پیگیری اجرا اصل 44 قانون اساسی در مورد مشکلات و چالش های فراروی اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 هفته آینده در صحن علنی قرائت می شود. گزارش اولیه این کمیسیون در جلسه 5 دی ماه سال جاری قرائت شده و گزارش نهایی آن در اجرای تبصره بند 6 ماده 33 ‌باید ظرف مدت دو هفته بعد از آن در دستور کار هفتگی قرار گیرد.

گزارش های تحقیق و تفحص از حادثه انفجار معدن باب‌نیزو کرمان و تفریغ بودجه سال 1387 کل کشور نیز در جلسات علنی هفته آینده قرائت خواهد شد.

تقاضای جمعی از نمایندگان مبنی بر تقدیم مجدد طرح ناظر بر تاسیس و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد (غیر دولتی) نیز مورد رسیدگی نمایندگان قرار می‌گیرد.

دو گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد "مطالبات شبکه بانکی کشور" و "نتایج حاصله از اجرای قانون مبارزه با پولشویی" نیز در اجرای بند 6 ماده 33 آیین‌نامه داخلی هفته آینده در صحن علنی قرائت می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet