حلول ماه ربیع الاول
1389/11/29 13:01:11
سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

هفته وحدت، نماد انسجام مسلمانان است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، وحدت ملی را ضامن حفظ امنیت کشور دانست و گفت: هفته وحدت، نماد انسجام مسلمانان است و مردم باید با حفظ وحدت امنیت کشور را تامین کنند.
هفته وحدت، نماد انسجام مسلمانان است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، وحدت ملی را ضامن حفظ امنیت کشور دانست و گفت: هفته وحدت، نماد انسجام مسلمانان است و مردم باید با حفظ وحدت امنیت کشور را تامین کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/261.jpg هفته,وحدت،,نماد,انسجام,مسلمانان,است Icana

"محمدکریم عابدی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، ضمن اشاره به آیه "واعتصمو بحبل‌الله جمیعاَ ولا تفرقوا"، گفت: کشورهای غربی از جمله انگلیس تلاش کرده‌اند تا با تفرقه‌افکنی در میان کشورهای مسلمان زمینه را برای بدست آوردن منافع خود و حفظ آن فراهم کنند.

نماینده فردوس، طبس و سرایان هفته وحدت را یادگاری از رهبر کبیر انقلاب یاد کرد و افزود: امام خمینی(ره) با هدف تقریب مردم مسلمان اعم از شیعه و سنی این هفته را با نام "هفته وحدت" نام‌گذاری کردند.

عضو کمیسیون امنیت ملی، سرمنشاء اختلافات موجود را در اختلاف میان اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی دانست و تصریح کرد: در واقع مسلمانان اختلاف چندانی با یکدیگر ندارند و ریشه اصلی این اختلافات را باید در شکاف میان اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی جستجو کرد.

نماینده فردوس، طبس و سرایان، تاکید کرد: مواردی همچون شناخت اسلام، عدالت محوری و بیداری اسلامی عواملی هستند که با تکیه بر آنها می‌توان به ایجاد وحدت منسجم اسلامی امیدوار بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet