حلول ماه ربیع الاول
1389/11/30 07:46:24
سرویس بین الملل
سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس:

مردم مصر با انقلاب خود به تحقیرشان پایان دادند

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب مردم مصر برای سال‌ها تحقیری بود که سیاست اصلی سردمداران وابسته و مزدور این کشور را شکل می‌داد و آن حرکت در مسیر تأمین اهداف صهیونیسم و استکبار جهانی بود.
مردم مصر با انقلاب خود به تحقیرشان پایان دادند نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: انقلاب مردم مصر برای سال‌ها تحقیری بود که سیاست اصلی سردمداران وابسته و مزدور این کشور را شکل می‌داد و آن حرکت در مسیر تأمین اهداف صهیونیسم و استکبار جهانی بود. https://cdn.icana.ir/d/019/49.jpg مردم,مصر,با,انقلاب,خود,به,تحقیرشان,پایان,دادند Icana

"محسن کوهکن" ضمن بیان این مطلب درباره انقلاب مردم مصر و فرار حسنی مبارک از قاهره در ادامه به روزنامه "نسل فردا" اصفهان گفت: یک نمونه از سرسپردگی دولت مصر به اهداف اسرائیل و آمریکا جلوگیری از ورود کمکهای دارویی و آذوقه مورد نیاز زنان و فرزندان ساکن غزه بود که کشتیهای حامل کمکهای انساندوستانه را راه نداد برای همین رژیم مصر باید بپذیرد که این نوع وابستگیها و خودفروختگیها، نتیجهای  جز آنچه اکنون این بر رژیم رفته، نداشت.

عضو هیأترئیسه مجلس ادامه داد: چندی پیش اعلام شد که 10 سال بود گاز از مصر به یک سوم قیمت به رژیم صهیونیستی داده میشد که این مسئله برای دنبال کردن سیاستهای منطقهای آسیا  و جاده صاف کنی  برای رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: نتیجه همه این اقدامات تحقیر ملت بافرهنگ  مصر بود که باعث شد در یک فرصت مناسب مردم به صحنه بیایند. همچون فنری که سالها بر آن فشار بوده و در شرایطی خاص، این نیرو آزاد شده است و جالب اینکه مردم گول سخنان مبارک را نخوردند و هوشیاریشان را نشان دادند تا فردی که عامل و سرسپرده صهیونیسم بود یعنی عمرسلیمان و کسی که انتخابات فرمایشی قبلی مصر را صحنهگردانی میکرد و رییس سازمان اطلاعات مصر هم بوده به هر حال نتواند جای مبارک را بگیرد.

کوهکن ادامه داد: مردم مصر به تأسی از امام راحل صحیح ایستادند و در همه شعارهایشان بهرغم تنفر از رژیم صهیونیستی، هیچ شعاری ندادند جز رفتن مبارک، چون او را علت العلل بدبختیها و وابستگیشان میدیدند. تا اینجا مردم مصر راه درستی را طی کردند و از این به بعد امیدواریم که هوشیاریشان را حفظ کنند و بتوانند نظام اسلامی و مردمی را روی کار بیاورند که به دنبال تأمین منافع مردم باشد و به استقلال مصر و سربلندی جهان اسلام بیندیشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet