شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/29 18:25:31
سرویس اقتصادی
حجازی با تشریح عملکرد دولت در سال جاری:

مدیریت دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها هوشمندانه بود

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه مدیریت دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، هوشمندانه بود گفت: دولت با توجه به بسترسازی مناسب مجلس در اجرای طرح های کلان کشور، در مسیر دور شدن از وابستگی های علمی تکنولوژی گام برمی دارد.
مدیریت دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها هوشمندانه بود عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه مدیریت دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، هوشمندانه بود گفت: دولت با توجه به بسترسازی مناسب مجلس در اجرای طرح های کلان کشور، در مسیر دور شدن از وابستگی های علمی تکنولوژی گام برمی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/316.jpg مدیریت,دولت,در,اجرای,قانون,هدفمندی,یارانه,ها,هوشمندانه,بود Icana

"سیدمحمد کاظم حجازی" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها هوشمندانه عمل کرده است، گفت: دولت باید به گونه ای به جوانب کار دقت کند که ضمن استمرار در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، اجرای این قانون همسویی لازم را در جامعه به دنبال داشته باشد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، درباره همراهی مردم در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: شناخت خوب مردم از قانون هدفمندی یارانه ها باعث هم گامی مردم با دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است.

حجازی با بیان این که شاخص ترین عملکرد دولت در سال جاری، اجرای قانون هدفمندی یارانه ها است به تشریح عملکرد دولت در سال جاری پرداخت و گفت: دولت در سال جاری با پیشرفت هایی که در زمینه تکنولوژی نوین داشته است در مسیر دور شدن از وابستگی های علمی تکنولوژی گام برمی دارد.

به گفته وی، یکی دیگر از اقدامات ارزنده دولت، اجرای طرح مسکن مهر بوده است که با افزایش قیمت مسکن و نا امیدی جوانان درباره خرید خانه مقابله کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان این که مجلس نقش بسزایی در بسترسازی طرح های کلان کشور داشته است، افزود: با توجه به توصیه ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری، قوای مختلف باید برای رسیدن به اهداف کلان کشور تلاش کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet