هدر موبایل
1389/11/29 18:11:56
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی:

اجباری نبودن بیمه روستاییان و عشایر مهمترین مانع توسعه آن است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجباری نبودن بیمه روستائیان و عشایر مهمترین مانع توسعه آن بوده است گفت: صندوق اجتماعی بیمه روستاییان و عشایر باید به گونه ای باشد که نیازهای روستاییان را پوشش دهد.
اجباری نبودن بیمه روستاییان و عشایر مهمترین مانع توسعه آن است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجباری نبودن بیمه روستائیان و عشایر مهمترین مانع توسعه آن بوده است گفت: صندوق اجتماعی بیمه روستاییان و عشایر باید به گونه ای باشد که نیازهای روستاییان را پوشش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/271.jpg اجباری,نبودن,بیمه,روستاییان,و,عشایر,مهمترین,مانع,توسعه,آن,است Icana

"سید علی میرخلیلی"در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص وضعیت بیمه روستاییان و عشایر اظهار داشت: بیمه روستاییان و عشایر به رغم اینکه منابع زیادی به آن اختصاص یافته اما خروجی و نتیجه خوبی نداشته است.

نماینده مردم میناب،رودان و جاسک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رسانه ها به خصوص صداوسیما باید در تشریح وظایف و عملکرد صندوق بیمه روستاییان و عشایر به صورت جامع تری انجام وظیفه کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: روستاییان باید نسبت به خدمات صندوق بیمه روستاییان و عشایر آگاهی یابند.

وی خاطرنشان کرد:اگر روستاییان و عشایر کشور بدانند مزایای بیمه (روستاییان و عشایر) موجب بهره مندی آنها در سنین کهولت و سالخوردگی خواهد شد با آرامش و گرایش بیشتری نسبت به این موضوع مبادرت می روزند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از دیگر دلایل عدم موفقیت در بیمه روستاییان و عشایر باید به اجباری نبودن این بیمه اشاره کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet