هدر موبایل
1389/11/29 14:35:43
سرویس سیاسی
یحیی‌زاده:

وحدت طلبی، حرکتی به سوی حاکمیت الهی است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اِحیای هویت اسلامی و صیانت از آزادگی انسانی در جهان را متکی بر وحدانیت دانست و افزود: وحدت طلبی گامی در جهت رسیدن به حاکمیت الهی خواهد بود.
وحدت طلبی، حرکتی به سوی حاکمیت الهی است عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اِحیای هویت اسلامی و صیانت از آزادگی انسانی در جهان را متکی بر وحدانیت دانست و افزود: وحدت طلبی گامی در جهت رسیدن به حاکمیت الهی خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/255.jpg وحدت,طلبی،,حرکتی,به,سوی,حاکمیت,الهی,است Icana
"سید جلال یحیی زاده فیروزآباد"در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به هفته وحدت، گفت: با تکیه بر وحدانیت و تأکید بر مُشترکاتِ دینی می‌توان به احیای هویت اسلامی و صیانت از آزادگی انسانی دست یافت.
نماینده تفت و میبد ضمن اشاره به  آیه"وَاعتَصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا"، افزود:  این آیه قرآنی بر ضرورت حفظ وحدت و هم اندیشی مسلمان تاکید می‌کند، نکته‌ای که در صورت تحقق آن شاهد اعتلا و سربلندی مسمانان در عرصه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خواهیم بود.
وی در پایان تفرقه را عاملی برای ایجاد بحران در جامعه معرفی کرد و گفت: هر حرکتی که نشانی از تفرقه و جدایی در آن باشد، گامی در جهت نابودی و انهدام جامعه خواهد بود.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet