هدر موبایل
1389/11/30 16:44:40
سرویس بین الملل
نماینده مردم خدابنده:

وحدت اسلامی، منشاء انقلاب‌های اخیر خاورمیانه است

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری که حفظ وحدت جهان اسلام را امری ضروری دانسته بودند، افزود: بدون شک وحدت اسلامی را باید به عنوان مهم‌ترین عامل ایجاد انقلاب‌های خاورمیانه یاد کرد.
وحدت اسلامی، منشاء انقلاب‌های اخیر خاورمیانه است نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری که حفظ وحدت جهان اسلام را امری ضروری دانسته بودند، افزود: بدون شک وحدت اسلامی را باید به عنوان مهم‌ترین عامل ایجاد انقلاب‌های خاورمیانه یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/381.jpg وحدت,اسلامی،,منشاء,انقلاب‌های,اخیر,خاورمیانه,است Icana

"سیدفاضل موسوی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: کشورهای اسلامی از امکانات بسیاری برخوردار هستند، اما تا کنون به دلیل نبود وحدت منجسم میان مسلمان، شرایط مناسب برای بهره‌برداری از این امکانات چندان مهیا نشده است.

عضو کمیسیون اصل 90  مجلس ضمن تاکید بر این موضوع که حفظ وحدت، عامل خنثی کننده دسیسه‌های مستکبران به حساب می‌آید، تصریح کرد: نبود وحدت میان مسلمان، نکته مثبتی برای کشورهای غربی به شمار می‌آید و مستکبران تلاش می‌کنند تا با استفاده از این فضا، منافع خود را تامین کنند.

نماینده مردم خدابنده ضمن اشاره به این موضوع که مسلمانان با ایجاد وحدت  توانستند به عنوان بازیگران اصلی انقلاب‌های اخیر خاورمیانه به نقش آفرینی بپردازند، گفت: در سایه یگانگی و وحدت مسلمانان، هیچ قدرتی توان مقابله و رویارویی با دژ مستحکم اسلام را نخواهد داشت.

عضو فراکسیون خط امام(ره) مجلس در پایان افزود: مجالس کشورهای اسلامی با استفاده از نیروهای توانمند و برنامه ریزی مناسب، می‌توانند موجب تقویب وحدت کشورهای مسلمان و افزایش تعاملات این کشورها شوند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet