خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1389/11/29 13:36:49
سرویس استان ها
نماینده ایلام مطرح کرد؛

ایجاد مشکل برای زائران انفرادی در مرز مهران

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلوگیری از عبور و مرور زوار انفرادی از مرز مهران، گفت: این امر سبب نگرانی اهالی شهر مهران شده است چون خیلی از آنها، از این راه امرار معاش می‌کنند.
ایجاد مشکل برای زائران انفرادی در مرز مهران عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلوگیری از عبور و مرور زوار انفرادی از مرز مهران، گفت: این امر سبب نگرانی اهالی شهر مهران شده است چون خیلی از آنها، از این راه امرار معاش می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg ایجاد,مشکل,برای,زائران,انفرادی,در,مرز,مهران Icana

"داریوش قنبری" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، در مورد اوضاع حوزه انتخابیه خود، گفت: تردد زائران انفرادی از مرز مهران چند روزی است که با مشکلاتی مواجه شده است.

نماینده ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول تصریح کرد: مسائل بوجود آمده، باعث نگرانی اهالی استان بویژه مردم شهرستان مهران شده است، چون بسیاری از افراد از محل زیارت زائران انفرادی به عتبات عالیات امرار معاش می‌کنند.

وی افزود: اخلال در روند عبور و مرور زوار انفرادی موجب نارضایتی کسانی شده است که در امر راهنمایی زائران فعالیت دارند، مهمانسرا‌ها و زائرسرا‌ها تعطیل شده و رستوران‌ها رونق خود را از دست داده‌اند. ضمن آنکه افراد فعال در امر تردد کاروان‌ها نیز با مشکلات جدی مواجه هستند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: فارغ از مباحث مذکور جلوگیری از زوار انفرادی موجب سرگردانی افرادی شده که از سایر نقاط کشور برای سفر به کربلای معلی به مهران آمده‌اند.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet