هدر موبایل
1389/11/29 14:53:50
سرویس سیاسی

محمود عباس: بدون حضور حماس انتخابات پارلمانی برگزار نمی‌شود

محمود عباس اعلام کرد برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست حکومت بدون مشارکت کرانه غربی رود اردن، نوار غزه و قدس شرقی انجام نمی شود.
محمود عباس: بدون حضور حماس انتخابات پارلمانی برگزار نمی‌شود محمود عباس اعلام کرد برگزاری انتخابات پارلمانی و ریاست حکومت بدون مشارکت کرانه غربی رود اردن، نوار غزه و قدس شرقی انجام نمی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/283.jpg محمود,عباس:,بدون,حضور,حماس,انتخابات,پارلمانی,برگزار,نمی‌شود Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه القدس العربی چاپ لندن، رئیس حکومت خودگردان فلسطین دیروز پنج شنبه اعلام کرد که برگزاری انتخابات پارلمانی و "ریاست حکومت" بدون مشارکت ساکنان کرانه غربی رود اردن، نوار غزه ( تحت کنترل حماس) و قدس شرقی (تحت اشغال رژیم صهیونیستی) ممکن نیست.

این اظهارات عباس به دنبال آن مطرح شد که حماس تاکید کرد در انتخابات پارلمانی و ریاستی که توسط حکومت خودگردان فلسطین برگزار شود مشارکت نخواهد کرد.

حماس در پاسخ به دعوت عباس برای شرکت در انتخابات پارلمانی و ریاستی قبل از سپتامبر آینده، آن را غیرقانونی دانست و اعلام کرد: برگزاری هرگونه انتخابات باید بعد از توافق ملی انجام شود.

عباس با تاکید بر لزوم حضور حماس در انتخابات افزود: اختلافات داخلی بزرگترین خطر پیش روی ماست که برای حل آن ناچاریم به انتخابات پارلمانی و ریاست حکومت روی بیاوریم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet