حلول ماه ربیع الاول
1389/11/29 19:00:28
سرویس استان ها
میگلی‌نژاد تأکید کرد:

پیگیری سهم 2درصدی استان‌های نفت‌خیز از محل درآمدهای نفت

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: به همراه نمایندگان استان خوزستان و هرمزگان موضوع پرداخت دو‌ درصد سهم مناطق نفت‌خیز را در مجلس پیگیری می‌کنیم.
پیگیری سهم 2درصدی استان‌های نفت‌خیز از محل درآمدهای نفت نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: به همراه نمایندگان استان خوزستان و هرمزگان موضوع پرداخت دو‌ درصد سهم مناطق نفت‌خیز را در مجلس پیگیری می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/321.jpg پیگیری,سهم,2درصدی,استان‌های,نفت‌خیز,از,محل,درآمدهای,نفت Icana

"غلامعلی میگلی‌نژاد" در پاسخ به سؤال نشریه صدای بوشهر مبنی بر این که تاکنون 900 میلیارد ریال سهم استان از دو ‌درصد نفت و گاز هنوز پرداخت نشده است، اظهار داشت: بنده این موضوع را در صحن علنی مجلس با نمایندگان استان‌های هرمزگان و خوزستان مطرح کردم.

وی ادامه داد: مقرر شد پس از تعطیلات مجلس، این موضوع به صورت ویژه توسط نمایندگان مناطق نفت‌خیز پیگیری شود. نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با بیان اینکه بنده خودم از طراحان اصلی این موضوع بودم اظهار داشت: صحبت‌هایی با آقایان عاشوری، نماینده هرمزگان و حسنوند و حسینی، نمایندگان خوزستان انجام داده و به توافق رسیدیم تا نشستی ویژه پس از تعطیلات با سایر نمایندگان حوزه‌های نفت خیز برگزار کنیم.

میگلی‌نژاد تصریح کرد: بنده این موضوع را به‌طور جدی و تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: استاندار بوشهر به‌عنوان نماینده عالی دولت در استان باید جلوی انتقال شهرک‌های پارس شمالی و جنوبی به خارج از استان بوشهر را بگیرد.

میگلی‌نژاد بیان داشت: مهندس جهانبخش نباید اجازه دهد این اتفاق بیفتد چرا که مانع تسریع در روند توسعه استان می‌شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه اگر این اتفاق بیفتد در استیضاح وزیر با آقای جلالیان همکاری می‌کنید یا خیر اظهار داشت: این یک موضوعی اجرایی است و باید توسط استاندار بوشهر پیگیری و حل شود.

میگلی‌نژاد ادامه داد: مهندس جهانبخش باید با ورود به موضوع جلوی این کار را بگیرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس افزود: البته اگر استاندار از ما کمکی بخواهد، قطعاً کوتاهی نمی‌کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet