هدر موبایل
1389/11/30 09:41:01
سرویس اقتصادی
گزارش نهایی کمیسیون اصل 44 هفته آینده در صحن قرائت می‌شود:

تأخیر در ارائه لوایح به مجلس از مشکلات فراروی اجرای اصل 44

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، تأخیر دولت در ارائه لوایح مختلف به مجلس را از جمله مشکلات پیش روی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی خواند و گفت: گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.
تأخیر در ارائه لوایح به مجلس از مشکلات فراروی اجرای اصل 44 عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، تأخیر دولت در ارائه لوایح مختلف به مجلس را از جمله مشکلات پیش روی اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی خواند و گفت: گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg تأخیر,در,ارائه,لوایح,به,مجلس,از,مشکلات,فراروی,اجرای,اصل,44 Icana

"جعفر قادری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می شود، تصریح کرد: این گزارش در باره مشکلات و چالش های فراروی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری این که گزارش اولیه کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی، پنجم دی ماه قرائت شده است، گفت: بر اساس آیین نامه نمایندگان موافق و مخالف درباره این گزارش صحبت کردند و اعضا این کمیسیون، بعد از بررسی پیشنهادات ارائه شده نمایندگان در جلسات کمیسیون، گزارش نهایی را برای قرائت در صحن علنی مجلس در هفته آینده آماده کردند.

قادری با بیان این که وجود موانع قانونی بر سر راه مجلس و دولت و همچنین دستگاه های اجرایی، از مشکلات بررسی شده در گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی است گفت: تاخیر دولت در ارائه لوایح مختلف به مجلس و همچنین عملکرد برخی از نهادهای مرتبط با اصل 44 قانون اساسی از دیگر مشکلات فراروی اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی است.

وی با تشریح مشکلات و چالش‌های فراروی اجرای سیاست‌های کلی اصل 44 قانون اساسی یادآور شد: سازمان هایی که در اجرای سیاست های کلی اصل 44 در قانون اساسی عملکرد مناسبی دارند مورد تشویق این کمیسیون قرار می گیرند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس، با بیان این که لوایح توسعه فضای کسب و کار و فعالیت های مربوط به بخش هنر از جمله لوایحی است که دولت به مجلس ارائه نکرده است، تصریح کرد: در گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی، ایرادهایی به دولت درباره سهام عدالت و نحوه توزیع سود آن وارد است.

گزارش نهایی کمیسیون ویژه نظارت و پیگیری اجرای اصل 44 قانون اساسی هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet