هدر اصلی
1389/11/29 18:41:33
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

طرح قطع رابطه با انگلیس عادی بررسی می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طرح قطع رابطه با انگلیس را فاقد فوریت در این کمیسیون دانست و اعلام کرد: طرح قطع رابطه با انگلیس به هیأت رییسه مجلس ارائه شده است اما چون این طرح از فوریت برخوردار نیست، بررسی آن زمان‌بر خواهد بود.
طرح قطع رابطه با انگلیس عادی بررسی می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طرح قطع رابطه با انگلیس را فاقد فوریت در این کمیسیون دانست و اعلام کرد: طرح قطع رابطه با انگلیس به هیأت رییسه مجلس ارائه شده است اما چون این طرح از فوریت برخوردار نیست، بررسی آن زمان‌بر خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/307.jpg طرح,قطع,رابطه,با,انگلیس,عادی,بررسی,می‌شود Icana

"سید حسین نقوی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، گفت: طرح قطع رابطه با کشور انگلیس با اکثریت آراء در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصویب و پس از آن به هیأت رییسه ارائه شده است.

نماینده ورامین درباره زمان بررسی طرح قطع رابطه با انگلیس در صحن علنی، خاطرنشان کرد: زمان بررسی این طرح بر عهده هیأت رییسه خواهد بود.

نقوی ضمن بیان این موضوع که انگلیس هیچ نقطه روشنی در روابط با ایران به جای نگذاشته است، تصریح کرد:  کشور انگلیس در تمامی توطئه‌ها و فتنه‌های اخیر دست داشته  و با برنامه‌ریزی در جهت دامن زدن به ناآرامی‌های داخلی کشور است.

طرح قطع رابطه دولت جمهوری اسلامی ایران با انگلیس 23 دی ماه سال گذشته در خانه ملت مطرح شد، اما این طرح به منظور بررسی‌های بیشتر به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارجاع شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet