ایام محرم 1398
1389/11/29 19:04:33
سرویس فرهنگی
اکرمی در مخالت با وزارتخانه شدن امر به معروف و نهی از منکر

امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به سازمان شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به سازمان و زیر نظر مقام معظم رهبری اداره شود.
امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به سازمان شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به سازمان و زیر نظر مقام معظم رهبری اداره شود. https://cdn.icana.ir/d/019/134.jpg امر,به,معروف,و,نهی,از,منکر,تبدیل,به,سازمان,شود Icana

"سید رضا اکرمی "در گفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص بحث وزارتخانه شدن امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت:این بحث در کمیسیون شوراها و امورداخلی در حال بررسی است  و هنوز نتیجه ای در این مورد حاصل نشده است ما منتظر نتیجه این بررسی هستیم تا پس از مطرح شدن در صحن علنی مجلس وضعیت این نهاد توسط نمایندگان مشخص شود.

نماینده مردم تهران، ری ،شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم امر به معروف و نهی از منکر تبدیل به سازمان شود و مانند سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ،نیروی انتظامی و سپاه  زیر نظر مقام معظم رهبری فعالیت کند.

وی در پاسخ به این که در حال حاظر مجلس چگونه بر اجرای اصل هشتم قانون اساسی که به مساله امر به معروف و نهی  از منکر پرداخته است نظارت می کند گفت:مجلس طبق قانون اساسی بر اجرای قانون اساسی و محدوده قوانینی که تصویب کرده ،نظارت می کند و اگر تخلفاتی موردی یا موضعی از مسئولان در این مورد مشاهده کند در صحن علنی مجلس تذکر می دهد و از مسئولان مربوطه سوال می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet