خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/11/30 13:57:12
سرویس سیاسی
جویجری با اشاره به سخنان لاریجانی در محکومیت حوادث 25 بهمن؛

رئیس مجلس خواست عموم مردم را بیان کرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، وقایع روز ۲۵ بهمن را حرکاتی ناشایست معرفی کرد و گفت: سخنان مقامات رسمی کشور از جمله رییس قوه مقننه را می‌توان به عنوان گامی مناسب در جهت حل این مسائل معرفی کرد.
رئیس مجلس خواست عموم مردم را بیان کرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، وقایع روز 25 بهمن را حرکاتی ناشایست معرفی کرد و گفت: سخنان مقامات رسمی کشور از جمله رییس قوه مقننه را می‌توان به عنوان گامی مناسب در جهت حل این مسائل معرفی کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/332.jpg رئیس,مجلس,خواست,عموم,مردم,را,بیان,کرد Icana

"شبیب جویجری" در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به موضع‌گیری قاطع "علی لاریجانی" درجلسه علنی 26 بهمن مجلس، اظهار داشت: رییس مجلس با موضع‌گیری مناسب خود در خصوص اتفاقات 25 بهمن، خواست عموم مردم را به صورت رسمی بیان کرد.

نماینده مردم اهواز بیان موضع گیری‌هایی ازاین نوع را فعالیتی در جهت حل توطئه‌های اخیر دانست و تاکید کرد: مسئولان باید به صورت جدی در جهت رفع و رجوع اتفاقات اخیر کشور اقدام کنند.

وی با تقدیر از موضع گیری مناسب رییس مجلس درخصوص حوادث 25 بهمن تهران، تصریح کرد: رییس مجلس خواست عمومی مردم را به دستگا‌ه‌های ذی‌ربط از جمله قوه قضاییه ابلاغ کرد تا به صورت رسمی به مطالبات مردم در رابطه با وقایع 25 بهمن رسیدگی شود.

جویجری در پایان به تشکیل " کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" به دستور رئیس مجلس اشاره کرد و افزود: این کمیته  متشکل از روسای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، شوراها و امور داخلی، اصل 90، قضایی و حقوقی و فرهنگی است و حضور روسای کمیسیون‌ها در این کمیته، توجه جدی مجلس را برای حل سریع‌تر این موضوع گوشزد می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet