ایام محرم 1398
1389/11/29 19:03:02
سرویس فراکسیون ها
طاهرخانی خبر داد:

پیگیری افزایش بودجه دانشگاه‌ها در فراکسیون دانشگاهیان

عضو هیات رییسه فراکسیون دانشگاهیان در مجلس شورای اسلامی، از دیدار فراکسیون متبوعش با افراد موثر نظام خبر داد و افزود: مهم‌ترین موضوع قابل طرح در این دیدارها بحث بودجه دانشگاه‌ها خواهد بود.
پیگیری افزایش بودجه دانشگاه‌ها در فراکسیون دانشگاهیان عضو هیات رییسه فراکسیون دانشگاهیان در مجلس شورای اسلامی، از دیدار فراکسیون متبوعش با افراد موثر نظام خبر داد و افزود: مهم‌ترین موضوع قابل طرح در این دیدارها بحث بودجه دانشگاه‌ها خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/313.jpg پیگیری,افزایش,بودجه,دانشگاه‌ها,در,فراکسیون,دانشگاهیان Icana

"امیر طاهرخانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به جلسه‌های فراکسیون دانشگاهیان اظهار کرد: فراکسیون اخیرا جلسه‌ای نداشته است؛ اما در تلاش است تا مانند نشست‌های گذشته با افراد موثر نظام و دستگاه‌هایی که به نوعی با دانشگاه و دانشجویان در ارتباط هستند، دیدار داشته باشد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس، با تاکید بر اینکه رفع مشکلات دانشگاه‌ها و دانشجویان مهم‌ترین هدف این فراکسیون است، افزود: در حال حاضر که قرار است لایحه بودجه به مجلس تقدیم شود، رایزنی اعضای فراکسیون دانشگاهیان با مسئولان برای افزایش بودجه دانشگاه‌ها در اولویت کار فراکسیون است.

به گفته طاهرخانی، فراکسیون دانشگاهیان، فراکسیونی فعال است که با نظرات کارشناسی در جهت حل مشکلات دانشجویان گام برمی‌دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet