حلول ماه ربیع الاول
1389/11/29 17:25:43
سرویس سیاسی
رئیس کمیته بررسی حوادث 25 بهمن:

گزارش کمیته یکشنبه به هیات رئیسه مجلس ارائه می‌شود

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب به هیات رئیسه مجلس در روز یکشنبه خبرداد.
گزارش کمیته یکشنبه به هیات رئیسه مجلس ارائه می‌شود رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب به هیات رئیسه مجلس در روز یکشنبه خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/300.jpg گزارش,کمیته,یکشنبه,به,هیات,رئیسه,مجلس,ارائه,می‌شود Icana

"محمد ابراهیم نکونام" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، در مورد زمان ارائه گزارش کمیته ویژه مجلس برای بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب در روز 25 بهمن تهران، گفت: چارچوب آن آماده شده است. اگر روسای کمیسیون‌های ضایی و حقوقی، فرهنگی، شورا‌ها و امور داخلی، امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز شنبه در جلسه حاضر شوند، گزارش تدوین شده جمع بندی نهایی خواهد شد.
نماینده گلپایگان با بیان اینکه روز یکشنبه گزارش تقدیم هیات رئیسه می‌شود، تصریح کرد: در صورتی که شنبه آن جلسه تشکیل نشود تصمیم گیری نهایی در این رابطه به یکشنبه و ارائه گزارش به سه شنبه سوم اسفند موکول خواهد شد.
رئیس کمیته حوادث 25 بهمن مجلس با اشاره به برخی از مواد مندرج در نتیجه بررسی‌ها، افزود: ضرورت محاکمه سران فتنه اگر به تصویب اعضای کمیته برسد گزارش به قوه قضائیه ارجاع می‌شود تا درباره آن تدبیر لازم را بیاندیشند.
وی با بیان اینکه رئیس مجلس اولین موضع را در محکومیت روز ۲۵ بهمن گرفت، اضافه کرد: در مجموع مجلس بهترین اقدامات را در این زمینه انجام داد به طوری‌که بعداز آن سایر آقایان و مسئولان سریع نسبت به اتفاقات مذکور اعلام برائت کردند.
۲۶ بهمن ریاست مجلس دستور تشکیل کمیته‌ای متشکل از بروجردی، شاهرخی، نکونام، حدادعادل و حسینیان را داد تا ماهیت جریانات و گروه‌های ضد انقلاب را بررسی کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet