هدر موبایل
1389/11/30 10:38:05
سرویس سیاسی

درخواست پارلمان اروپا از کشورهای عربی: خشونت را متوقف کنید

پارلمان اروپا با اعلام حمایت از معترضین در بحرین، یمن و لیبی از دولت های این سه کشوردرخواست کرد از خشونت علیه معترضین استفاده نکند.
درخواست پارلمان اروپا از کشورهای عربی: خشونت را متوقف کنید پارلمان اروپا با اعلام حمایت از معترضین در بحرین، یمن و لیبی از دولت های این سه کشوردرخواست کرد از خشونت علیه معترضین استفاده نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/274.jpg درخواست,پارلمان,اروپا,از,کشورهای,عربی:,خشونت,را,متوقف,کنید Icana

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری رسمی کویت (کونا)،"جرزی بوزیک" رئیس پارلمان اروپا با محکوم کردن کشته شدن افراد بی گناه در حوادث اخیر بحرین، یمن و لیبی نگرانی شدید خود را از بروز چنین حوادثی ابراز کرد و از دولت های این کشورها خواست تا از خشونت علیه معترضین دست بردارند.
وی اظهار داشت: دولت دربحرین، یمن و لیبی باید به خواسته های مردم توجه کند نه اینکه علیه این مردم معترض اقدام کند . این دولت ها باید اجازه برگزاری اعتراضات مسالمت آمیز را به مردم  بدهند.
وی افزود: ما اعضای پارلمان اروپا به نمایندگی از کشورهای خود در کنار مردم معترض بحرین، یمن و لیبی ایستاده ایم و از دولت های کشورهای عربی که طی روزهای اخیر شاهد اعتراضات مردمی هستند می خواهیم که به این نکته توجه کنند که خشونت جز تاثیرات منفی بر برقراری دموکراسی نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت.
لازم به ذکر است کشورهایی چون بحرین، یمن و لیبی بعد از انقلاب های مردمی در تونس و مصر ، طی روزهای گذشته شاهد اعتراضات گسترده مردمی بودند که طی آن ده ها نفر کشته شدند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet