انتخابات ریاست جمهوری
1389/11/30 10:18:53
سرویس سیاسی
فرهنگی:

واکنش مجلس به حوادث 25 بهمن، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد

نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی موضع رئیس مجلس راجع به حوادث ۲۵ بهمن را صریح و تاثیرگذار توصیف کرد و افزود: رسانه‌های بیگانه از این اقدام به جا برآشفته شدند.
واکنش مجلس به حوادث 25 بهمن، توطئه‌های دشمنان را خنثی کرد نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی موضع رئیس مجلس راجع به حوادث ۲۵ بهمن را صریح و تاثیرگذار توصیف کرد و افزود: رسانه‌های بیگانه از این اقدام به جا برآشفته شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/331.jpg واکنش,مجلس,به,حوادث,25,بهمن،,توطئه‌های,دشمنان,را,خنثی,کرد Icana

"محمد حسین فرهنگی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به عملکرد مجلس شورای اسلامی در محکومیت حوادث ۲۵ بهمن تهران، گفت: اعلام موضع صریح رئیس و نمایندگان مجلس در ۲۶ بهمن، اقدام به جا و شایسته‌ای بود که بازتاب و اثرات خاصی بر افکار عمومی داشت.
نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر تصریح کرد: رسانه‌های بیگانه که بعد از آن روز درصدد بزرگنمایی اتفاقات بودند با هوشیاری نمایندگان مجلس مواجه شدند و توطئه‌های خود را نقش برآب دیده و از این امر برآشفتند و می‌خواستند با تخریب و موج رسانه‌ای جبران کنند، اما موفق نشدند.
وی با اشاره به اقدام قاطع و به موقع رئیس مجلس در تشکیل کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب، افزود: وکلای ملت زمانی‌که به حوزه‌های انتخابیه رفتند با استقبال گرم و قدردانی مردم در این رابطه رو برو شدند.
عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: کمیته ویژه که متشکل از روسای کمیسیون‌های شورا‌ها و امور داخلی، امنیت ملی و سیاست خارجی، فرهنگی، قضایی و حقوقی و اصل نود بود تا امروز جلسات متعددی داشته که بررسی‌های لازم را انجام داده‌اند و مشغول جمع‌بندی و گرفتن خروجی هستند.
وی اضافه کرد: قطعا هدف کمیته از تهیه گزارش آن است که دستگاه‌های ذی ربط نسبت به جوانب کار ارزیابی دقیقی بدست آورند و تدابیری بیاندیشند که زمینه شکل گیری حرکات مشابه را از بین ببرند.
فرهنگی با بیان اینکه کمیته ویژه نقش نظارتی خود را نیز انجام داد، خاطرنشان کرد: در گزارشی که تدوین خواهد شد به حوزه وظایف هر ارگان و سازمان و نحوه عملکرد آن، در روز ۲۵ بهمن اشاره می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet