حلول ماه ربیع الاول
1389/12/01 09:44:31
سرویس استان ها
جعفری

توسعه کشاوزی در سمیرم مشکل بیکاری را حل می کند

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه بیشتر دولت به بخش کشاورزی سمیرم و تسریع در تخصیص اعتبار برای ساخت پروژه های عمرانی این شهر شد.
توسعه کشاوزی در سمیرم مشکل بیکاری را حل می کند نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه بیشتر دولت به بخش کشاورزی سمیرم و تسریع در تخصیص اعتبار برای ساخت پروژه های عمرانی این شهر شد. https://cdn.icana.ir/d/019/438.jpg توسعه,کشاوزی,در,سمیرم,مشکل,بیکاری,را,حل,می,کند Icana

 

 

"بهروز جعفری" در خصوص ارزیابی خود از وضعیت و مشکلات سال گذشته حوزه انتخابیه خود  با بیان اینکه سمیرم یک شهر کشاورزی است و امرار معاش بسیاری از مردم از این طریق می گذرد گفت: طی سال گذشته در زمینه باغداری و کشاورزی اقدامات خوبی انجام شده و بخشی از مصوبات  دولت در زمینه آبیاری تحت فشار و قطره ای انجام شده است.

نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد :مصوباتی نیز در خصوص احداث سدها در این شهرستان وجود داشته که مهمترین آن سد تنگاب است و متاسفانه با وجود اینکه مطالعات سد انجام شده است اما در ردیف بودجه سال 90 قرار نگرفته است.

وی با تصریح بر اینکه ساخت این سد برای کشاورزی سمیرم اهمیت زیادی دارد گفت:رونق گرفتن کشاورزی در سمیرم بخش زیادی از مشکل اشتغال این شهر را حل می کند.

جعفری همچنین اظهار داشت:دولت در بخش بیمه کشاورزی کارهای خوبی انجام داده است اما بیمه درخت با وجود تصویب طرح آن در مجلس هنوز اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه در زمینه اشتغال دولت کارهای زیربنایی خوبی را انجام داده است گفت: طی یک سال اخیر تقریبا  برای هزار نفر از جوانان سمیرم اشتغال ایجاد شده است و اگر طرح های کشاورزی و صنعتی ما به بهره وری برسند درصد بیکاری در سمیرم کاهش چشم گیری خواهد داشت.

جعفری با انتفاد ازمشکلاتی که در تخصیص تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال وجود دارد گفت:مشکلات اداری زیادی برای رسیدن این تسهیلات به دست سرمایه گذار وجود دارد  که موجب ناامیدی سرمایه گذاران می شود و لازم است دولت بازنگری در این امر داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet