هدر اصلی
1389/11/30 15:01:04
سرویس استان ها
کمالیان خبر داد

خبرهای خوب برای توسعه اشتغال و صنعت در فاروج

نماینده فاروج در مجلس شورای اسلامی از اتفاقات خوب در زمینه اشتغال و توسعه صنعت از طریق بخش خصوصی در شهرستان فاروج خبر‌داد.
خبرهای خوب برای توسعه اشتغال و صنعت در فاروج نماینده فاروج در مجلس شورای اسلامی از اتفاقات خوب در زمینه اشتغال و توسعه صنعت از طریق بخش خصوصی در شهرستان فاروج خبر‌داد. https://cdn.icana.ir/d/019/375.jpg خبرهای,خوب,برای,توسعه,اشتغال,و,صنعت,در,فاروج Icana

 "نصرالله کمالیان" به هفته‌نامه "ارمغان" خراسان شمالی گفت: با توجه به هماهنگیهای اولیهای که انجام دادهام و با پیگیریها برای توسعه فرصتهای شغلی در این شهرستان تازهتأسیس به زودی خبرهای خوبی به مردم خواهم داد.

وی ارائه جزئیات درباره این برنامه که بخش خصوصی وارد فاروج شود را به زمانی که کلنگ آن به زمین زده شود موکول کرد و گفت: خبر این فعالیت زمانی برای مردم شیرینتر خواهد بود که نمود بیرونی داشته باشد.

وی افزود: به همین دلیل جزییات این برنامه را زمانی که کارها قطعی شود که احتمالاً تا پیش از نوروز خواهد بود به اطلاع مردم خواهم رساند.

کمالیان یادآور شد: حضور فعالان بخش خصوصی در خراسان شمالی میتواند فرصتهای جدیدی را رقم بزند.

وی ادامه داد: شنیدهها حاکی از آن است که این برنامه فرصتهای شغلی برای فاروج و نیروی کار منطقه به همراه دارد ولی تولیدات حاصل از این فعالیت کاملاً صادراتی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet