حلول ماه ربیع الاول
1389/11/30 15:03:10
سرویس اقتصادی
افشاری:

میزان مصرف در کشورما بیشتر از استانداردهای جهانی است

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای سلامی با اشاره به مصرف‌گرایی در ایران گفت: میزان مصرف به‌ویژه در حوزه انرژی در کشور ما بیش از استانداردهای جهانی است.
میزان مصرف در کشورما بیشتر از استانداردهای جهانی است نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای سلامی با اشاره به مصرف‌گرایی در ایران گفت: میزان مصرف به‌ویژه در حوزه انرژی در کشور ما بیش از استانداردهای جهانی است. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg میزان,مصرف,در,کشورما,بیشتر,از,استانداردهای,جهانی,است Icana

"محمدمهدی افشاری"، در گفتوگو با روزنامه "فرهنگ جنوب" خوزستان با بیان این مطلب گفت: متأسفانه ما در حال تبدیل به کشوری مصرفگرا هستیم و میزان مصرف در کشور ما به طور صعودی افزایش مییابد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخشی از این مصرفگرایی به دلیل قیمت پایین برخی محصولات بهویژه در حوزه حاملهای انرژی است که باید برای جلوگیری از این امر برنامهریزی دقیقی صورت بگیرد.

نماینده مردم داراب و زریندشت افزود: یکی از این برنامهها، طرح هدفمندکردن یارانهها بود که با تلاش و پیگیری دولت دهم و همراهی نمایندگان مجلس به تصویب رسید.

این نماینده ادامه داد: در این صورت قیمتها آزادسازی شده، و مردم بهای قیمت واقعی خدماتی را که دولت به آن ارائه میدهد، میپردازند. اما در این میان باید برای حفظ حوزههای کشاورزی و صنعت، بستههای حمایتی دیده شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet