هدر موبایل
1389/11/30 13:12:49
سرویس سیاسی
ابوترابی:

عملکرد خبرگزاری خانه ملت تحسین برانگیز است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رشد فعالیت خبرگزاری خانه ملت را موفق و قابل قبول خواند و تصریح کرد: به طور حتم خبرگزاری خانه ملت در انتشار اخبار مجلس، عملکرد صحن علنی، کمیسیون‌های تخصصی و انعکاس دیدگاه‌های نمایندگان مردم در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف فعال است.
عملکرد خبرگزاری خانه ملت تحسین برانگیز است نایب رئیس مجلس شورای اسلامی رشد فعالیت خبرگزاری خانه ملت را موفق و قابل قبول خواند و تصریح کرد: به طور حتم خبرگزاری خانه ملت در انتشار اخبار مجلس، عملکرد صحن علنی، کمیسیون‌های تخصصی و انعکاس دیدگاه‌های نمایندگان مردم در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف فعال است. https://cdn.icana.ir/d/019/323.jpg عملکرد,خبرگزاری,خانه,ملت,تحسین,برانگیز,است Icana

"محمد حسن ابوترابی فرد" در بازدید از خبرگزاری خانه ملت در ارزیابی از فعالیت این خبرگزاری، گفت: از مدیریت خبرگزاری، معاونت اجرایی و مدیر روابط عمومی مجلس به دلیل تحول ایجاد شده در این رسانه تشکر می‌کنم.
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز با بیان اینکه رشد قابل توجهی در این پایگاه خبری صورت گرفته، افزود: به طور حتم خبرگزاری خانه ملت در انتشار اخبار مجلس، عملکرد صحن علنی، کمیسیون‌های تخصصی و انعکاس دیدگاه‌های نمایندگان مردم در حوزه‌ها و عرصه‌های مختلف فعال عمل کرده است.
وی تصریح کرد: رشد قابل توجه فعالیت خبرگزاری و افزایش تحسین برانگیز کاربران آن حکایت از مدیریت قابل قبول و موفق این نهاد خبری و رسانه‌ای دارد.
نایب رئیس مجلس خاطرنشان کرد: امیدوارم با امکانات و ظرفیت‌های فنی و نیروهای انسانی فرآهم آمده، با آغاز به کار نرم افزار جدید و صفحه جدید خبرگزاری و ظرفیت‌های پیش بینی شده در آن، امکان بهره برداری مناسب برای کاربران فراهم شود.
وی ادامه داد: امید است که خبرگزاری خانه ملت در انجام رسالت خبری خود در ماه‌های آینده با ظرفیت‌هایی که خلق شده و ایجاد خواهد شد، قدم‌های بلند و مطمئنی را بردارد.

نایب رئیس مجلس در پایان برای مدیریت، دست اندرکاران و خبرنگاران خبرگزاری خانه ملت آرزوی توفیق در انجام وظایفشان کرد.
 «محمد حسن ابوترابی فرد» نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی به همراه «علی افراشته» معاون اجرایی رئیس مجلس و «مهدی کیایی» مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس از بخش‌های مختلف خبرگزاری خانه ملت بازدید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet