ایام محرم 1398
1389/11/30 17:31:01
سرویس سیاسی
قادری:

باید سعی کنیم تمام تهدیدات را تبدیل به فرصت کنیم

نماینده مردم شیراز گفت: در شرایط فعلی که انواع تهدیدها مانند تحریم بر کشور ما تحمیل می‌شود، ما باید با درایت این تهدیدها را به فرصت بدل سازیم.
باید سعی کنیم تمام تهدیدات را تبدیل به فرصت کنیم نماینده مردم شیراز گفت: در شرایط فعلی که انواع تهدیدها مانند تحریم بر کشور ما تحمیل می‌شود، ما باید با درایت این تهدیدها را به فرصت بدل سازیم. https://cdn.icana.ir/d/019/277.jpg باید,سعی,کنیم,تمام,تهدیدات,را,تبدیل,به,فرصت,کنیم Icana

"جعفر قادری" درگفتوگو با روزنامه «فرهنگ جنوب» خوزستان گفت: ما در شرایطی هستیم که تمام دشمنان نظام و انقلاب بسیج شدهاند تا کوچکترین ضعف و مشکلی را در ارتباط با سران به خصوص سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه مشاهد کنند و به بزرگنمایی آن بپردازند، از طرفی دیگر شاهد آن هستیم که بسیاری از کشورهای مسلمان و انقلابی دل به انقلاب ما بستهاند.

قادری در ادامه افزود: دشمنان پلید در مقابل ما بسیج شدهاند تا تمام توان و ظرفیت خودشان را بهکار گیرند و با ایجاد اختلاف به اهدافشان برسند. آنها نمیتوانند شیرینی پیروزی مردم کشورهای اسلامی و جوش و خروش ملتهای مسلمان را که درخصوص کشورهای عربی ایجاد شده است، ببینند. این دشمنان نسبت به هرگونه اختلافنظر که بین این سه قوه اتفاق میافتد دامن میزنند تا مسائل و مشکلات بزرگی را بهوجود آورند.

این نماینده در ادامه گفت: ما باید مواظب باشیم و اجازه ندهیم که کمترین روزنهای برای نفوذ دشمن وجود داشته باشد. جزئیترین اختلاف باعث امیدواری دشمن خواهد شد. ما باید سعی کنیم تا تمام مشکلات و تهدیدهایی که بهوجود میآورند را با تدبیر به فرصت تبدیل کنیم و از این فرصتها در جهت پیشرفت نظام و انقلاب اسلامی در جهت امیدوار کردن ملت مسلمان به کار بریم.

وی در ادامه افزود: در این شرایط حساس باید سعی کنیم خود محوریها را از بین ببریم تا بتوانیم وحدت را بهوجود آوریم. بنابراین باید توجه داشته باشیم که ما وظیفه و رسالت سنگینی برعهده داریم و نباید امکاناتی را فراهم کنیم که جا برای میدان دادن به دشمن فراهم شود. ما باید توجه داشته باشیم و این را بدانیم تا در زمینی که دشمن برای ما بهوجود آورده بازی نکنیم و خودمان را اسیر برنامهها و توطئههای دشمنان نسازیم، با تمام وجود و با وحدت در کنار هم مسائل و مشکلات را از پیشرو برداریم. به نظر من کشاندن این اختلافات جزئی به بیرون برخلاف مصلحت نظام و انقلاب است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet