هدر موبایل
1389/11/30 13:08:50
سرویس اقتصادی
برای پاسخ به سئوال نمایندگان،

سه وزیر این هفته به کمیسیون صنایع می‌آیند

سه وزیر دولت دهم این هفته برای پاسخ به سئوال چند نفر از نمایندگان به کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی می‌آیند.
سه وزیر این هفته به کمیسیون صنایع می‌آیند سه وزیر دولت دهم این هفته برای پاسخ به سئوال چند نفر از نمایندگان به کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی می‌آیند. https://cdn.icana.ir/d/019/352.jpg سه,وزیر,این,هفته,به,کمیسیون,صنایع,می‌آیند Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت  "علی اکبر محرابیان" وزیر صنایع و معادن، "سید مسعود میرکاظمی" وزیر نفت و "رضاتقی پور" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات سه شنبه این هفته برای پاسخگویی به سئوال 6 نفر از نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن حاضر خواهند شد.

اولین مهمان جلسه عصر سه شنبه کمیسیون صنایع و معادن "علی اکبر محرابیان" وزیر صنایع و معادن است که با حضور در این کمیسیون باید پاسخگوی سئوال‌های "محمدرضا حسین‌نژاد" نماینده مردم شیروان، "عباسعلی نورا" نماینده مردم زابل، زهک و میانکنگی، "مصطفی رضاحسینی" نماینده مردم شهربابک و "سیروس برنا بلداجی" نماینده مردم بروجن باشد.

مهمان بعدی کمیسیون صنایع "سیدمسعود میرکاظمی" وزیر نفت است که برای پاسخ به دو سئوال "فریدون حسنوند" نماینده مردم اندیمشک در این کمیسیون حاضر خواهد شد.

آخرین وزیر مدعو در جلسه عصر سه شنبه کمیسیون صنایع نیز "رضاتقی پور" وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات است که برای پاسخ به سئوال "سیدکاظم دلخوش" نماینده مردم صومعه سرا به این کمیسیون خواهد آمد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet