هدر موبایل
1389/11/30 13:07:58
سرویس کمیسیون ها
کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی می‌کند؛

طرح رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان نظام

کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی طرح رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان و مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) را در جلسه روز سه شنبه خود بررسی می‌کند.
طرح رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان نظام کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی طرح رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان و مقامات نظام جمهوری اسلامی ایران (اعاده شده از شورای محترم نگهبان) را در جلسه روز سه شنبه خود بررسی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/348.jpg طرح,رسیدگی,به,اموال,و,دارایی‌های,مسئولان,نظام Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، این کمیسیون همچنین بررسی لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در زمینه مبارزه علیه قاچاق مواد مخدر و جرائم سازمان یافته، انتخاب دو نفر از اعضاء کمیسیون جهت‌عضویت درکمیسیون‌تلفیق رسیدگی به لایحه بودجه سال 1390 کل کشور و بررسی طرح اصلاح تبصره (2) ماده (96) قانون شهرداری مصوب 1334 و اصلاحیه 1345 آن را در دستور کار روز یکشنبه خود دارد.

کارگروه تخصصی حقوق خصوصی  کمیسیون قضائی و حقوقی  مجلس نیز روز یکشنبه بررسی طرح تمدید مهلت اجراء مواد (147) و (148) قانون ثبت اسناد و املاک کشور را در دستور کار خود دارد.

بررسی لایحه تشدید مجازات قاچاق‌اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز نیز در دستور کار روز چهارشنبه کارگروه تخصصی حقوق جزا قرار دارد.

کارگروه ویژه لایحه تجارت نیز در جلسه روز پنج شنبه خود به ادامه بررسی لایحه تجارت در موضوع ورشکستگی می پردازد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet