خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/11/30 13:47:29
سرویس سیاسی
نایب رییس کمیسیون قضایی:

" کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب"، گامی در جهت روشنگری اتفاقات اخیر است

نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تلاش نمایندگان مجلس برای حل مسائل اخیر گفت: تشکیل " کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" تلاشی به منظور روشنگری و حل اتفاقات اخیر کشور است.
" کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب"، گامی در جهت روشنگری اتفاقات اخیر است نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به تلاش نمایندگان مجلس برای حل مسائل اخیر گفت: تشکیل " کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" تلاشی به منظور روشنگری و حل اتفاقات اخیر کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/59.jpg ",کمیته,بررسی,ماهیت,افراد,ضد,انقلاب"،,گامی,در,جهت,روشنگری,اتفاقات,اخیر,است Icana

"موسی غضنفرآبادی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، موضع‌گیری‌های مسئولان در خصوص وقایع اخیر را مناسب ارزیابی کرد وگفت: موضع گیری هماهنگ مسئولان و مردم نشان‌دهنده، خواست مشترک آنها برای حل اختلافات اخیر است.

نماینده مردم بم، ایجاد "کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" را حرکتی شایسته در جهت حل مسائل اخیر دانست و افزود: این کمیته، وقایع اخیر را به صورت جدی مورد بررسی قرار خواهد داد و با تکیه بر مستندات، سران آشوب‌های اخیر را محکوم خواهد کرد.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی در ادامه به موضع‌گیری مناسب رییس قوه مقننه اشاره و تصریح کرد: لاریجانی در جلسه علنی 26 بهمن با محکوم کردن آشوب‌های 25 بهمن، خواستار برخورد جدی با آشوبگران شد و به منظور پیگیری جدی این وقایع، دستور ایجاد" کمیته بررسی ماهیت افراد ضد انقلاب" را صادر کرد.

غضنفرآبادی  وقایع روز 25 بهمن را تلاش مذبوحانه دشمنان کشور دانست و افزود: وقایع اخیر خاورمیانه زمینه‌ای را فراهم آورد که ایران به عنوان یک الگوی شایسته در میان کشورهای مسلمان و جهان اسلام معرفی شود.

وی در پایان افزود: کشورهای غربی و مستکبران تلاش کردند تا به وسیله وقایع 25 بهمن، چهره جمهوری اسلامی را مخدوش کنند، تلاشی که با هوشمندی مردم و مسئولان به ثمر ننشست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet