حلول ماه ربیع الاول
1389/11/30 16:54:45
سرویس سیاسی
بشیر خالقی:

محور همه امور در جامعه رهبری است

نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر درمورد نظر مقام معظم رهبری درباره علنی نشدن اختلافات میان قوا گفت: محور همه امور در جامعه ما رهبری است ضمن اینکه بیانات ایشان فصل‌الخطاب است و باید اجرایی شود. یعنی اگر بخواهیم خلاصه کنیم این است که فرمایشات مقام معظم رهبری توسط سران قوا باید تمام و کمال اجرا شوند.
محور همه امور در جامعه رهبری است نماینده مردم شهرستان‌های خلخال و کوثر درمورد نظر مقام معظم رهبری درباره علنی نشدن اختلافات میان قوا گفت: محور همه امور در جامعه ما رهبری است ضمن اینکه بیانات ایشان فصل‌الخطاب است و باید اجرایی شود. یعنی اگر بخواهیم خلاصه کنیم این است که فرمایشات مقام معظم رهبری توسط سران قوا باید تمام و کمال اجرا شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/298.jpg محور,همه,امور,در,جامعه,رهبری,است Icana

"بشیر خالقی" در گفتگو با هفته‌نامه «خبر اردبیل»  تاکید کرد: مسئولان و سران نباید از خواسته مقام معظم رهبری سرپیچی کنند. البته در سه قوه اختلاف نظرهایی پیش میآید؛ چراکه بالاخره افراد نظرهای مختلفی دارند اما این اختلاف نظرها نباید موجب اختلاف شدید شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به هفته وحدت یادآور شد: در حال حاضر که در هفته وحدت هستیم، باید از تفرقه دوری کنیم. ما همه باید در محور خداوند و ولایتفقیه حرکت کنیم.

وی درباره بروز برخی اغتشاشات در هفته گذشته نیز گفت: اتفاقاتی که در تهران و برخی شهرها روی داد از سوی بسیاری از نمایندگان محکوم شد.

خالقی یادآور شد: در شرایطی که تجربه آن را داریم نباید چنین حرکتی صورت میگرفت تا برای مردم مشکلات ایجاد کند. نتیجه این اعتراضات بدون مجوز هم مشکلاتی را هم به همراه داشت که دیدیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet