حلول ماه ربیع الاول
1389/12/08 10:14:11
سرویس اقتصادی
سیدکاظم موسوی:

گازرسانی به روستاهای بیش از 60 خانواری اردبیل آغاز شد

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای استان اردبیل که بالای ۶۰ خانوار دارند، خبر داد و گفت: این عملیات با سرمایه گذاری چهار میلیارد تومان آغاز شده است.
گازرسانی به روستاهای بیش از 60 خانواری اردبیل آغاز شد نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی از آغاز عملیات گازرسانی به روستاهای استان اردبیل که بالای 60 خانوار دارند، خبر داد و گفت: این عملیات با سرمایه گذاری چهار میلیارد تومان آغاز شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/497.jpg گازرسانی,به,روستاهای,بیش,از,60,خانواری,اردبیل,آغاز,شد Icana

"سیدکاظم موسوی" در گفت و گو با هفته‌نامه «خبر اردبیل» گفت: پروژه‌هایی که نیاز به پیگیری دارند در استان قم، راه آهن از میانه به اردبیل و راه آهن از اردبیل به پارس آباد مغان هستند  که ان‌شاالله سال 90 عملیاتی بشود.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی افزود: چهارخطه شدن راه سرچم به اردبیل که باید حل بشود و انتظار مردم هم انتظار بهحق و بجایی است.

موسوی یادآور شد: البته گازرسانی به روستاهایی که بالای 60 خانوار دارند را با چهار میلیارد تومان آغاز کردیم و 60 روستا را که  اسامی شان نزد مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل است نیز در نوبت قرار دادهایم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet