هدر موبایل
1389/12/01 19:18:20
سرویس سیاسی
سید کاظم موسوی:

صحبت‌های مقام رهبری فصل‌الخطاب است

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین درباره بیانات مقام معظم رهبری پیرامون علنی نشدن اختلافات میان قوا، گفت: البته هر یک از قوا وظیفه خاص خود را دارند و اگر در میان اعضای خانواده‌ای اختلافی پیش بیاید، معمولاً یکی از اعضای خانواده که تقریباً همیشه همان بزرگ‌تر خانواده است وارد میدان می‌شود تا افراد را با هم آشتی بدهد و کاری صورت دهد که این مسئله به بیرون از خانواده درز پیدا نکند.
صحبت‌های مقام رهبری فصل‌الخطاب است نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین درباره بیانات مقام معظم رهبری پیرامون علنی نشدن اختلافات میان قوا، گفت: البته هر یک از قوا وظیفه خاص خود را دارند و اگر در میان اعضای خانواده‌ای اختلافی پیش بیاید، معمولاً یکی از اعضای خانواده که تقریباً همیشه همان بزرگ‌تر خانواده است وارد میدان می‌شود تا افراد را با هم آشتی بدهد و کاری صورت دهد که این مسئله به بیرون از خانواده درز پیدا نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/497.jpg صحبت‌های,مقام,رهبری,فصل‌الخطاب,است Icana

"سیدکاظم موسوی" در گفتگو با هفته‌نامه «خبر اردبیل» با اشاره به وظایف هریک از قوای مقننه، قضائیه و مجریه خاطرنشان کرد: البته معمولاً مشکلات به مرور زمان برطرف میشوند ضمن اینکه فرمایش مقام معظم رهبری نیز در این زمینه مصداق دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با اشاره به اهمیت صحبتهای مقام معظم رهبری تاکید کرد: فرمایش مقام رهبری برای همه فصلالخطاب است. البته در حال حاضر اختلافی بین قوا وجود ندارد و ما هم نباید اجازه دهیم چنین مسائلی به بیرون درز پیدا کنند.

موسوی گفت: اگر اختلاف سلیقهای داشته باشیم ممکن است این مورد در جنبه اول به بیرون توسعه پیدا کند و نکته دیگر این که نیروهای خودی و ارزشی معذب شده و نیروهای نامحرم و اغیار هم خوشحال میشوند. در نتیجه ما باید در حرکت اول این مسئله را حل میکردیم. البته اینکه با یک آشتی و تعامل به مسائل فیصله دهیم و همه را به وحدت و یک سویی و همدلی دعوت بکنیم تا جامعه از یکدلی و وحدت استفاده ببرند، نکته بسیار خوبی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet