هدر موبایل
1389/11/30 13:59:27
سرویس اقتصادی
موسوی لارگانی:

سال آینده طرح افزایش توان مالی بانک‌ها به صحن می‌رود

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: طرح افزایش توان اعتباری بانک‌ها و حمایت از تولید سال آینده در صحن علنی قرائت خواهد شد.
سال آینده طرح افزایش توان مالی بانک‌ها به صحن می‌رود عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: طرح افزایش توان اعتباری بانک‌ها و حمایت از تولید سال آینده در صحن علنی قرائت خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg سال,آینده,طرح,افزایش,توان,مالی,بانک‌ها,به,صحن,می‌رود Icana

"سیدناصر موسوی لارگانی" در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که طرح افزایش توان اعتباری بانک‌ها یکی از دستورکارهای کمیسیون اقتصادی است، گفت: این طرح با 10 ماده  در حال بررسی است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس، تصریح کرد: این طرح با توجه به گزارش ارسالی از سوی بانک‎های کشور مبنی بر عدم پرداخت تسهیلات بانکی به متقاضیان تدوین شده است.

این نماینده گفت: برای برطرف کردن این مسائل راه‌حل‌های مختلفی در کمیسیون مطرح شده است؛ دریافت معوقه های بانکی افزون بر 50 هزار میلیارد تومان از جمله این راهکارها است.

به گفته موسوی لارگانی، اختصاص بخشی از درآمد حاصل از افزایش قیمت نفت به بانک‌های دولتی و خصوصی برای افزایش توان بانک ها در پرداخت تسهیلات یکی دیگر از راهکارهای ارائه شده در کمیسیون بود.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی افزود: اعضای کمیسیون تا ماده 5 طرح افزایش توان مالی بانک‌ها پرا بررسی کرده اند.

نماینده مردم فلاورجان گفت: اگر بودجه سنواتی به مجلس تقدیم شود، دستور کار کمیسیون‌ها تغییر خواهد کرد و به نظر می‌رسد، طرح افزایش توان مالی بانک‌ها در سال آینده در نوبت صحن قرار خواهد گرفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet