ایام محرم 1398
1389/11/30 16:10:18
سرویس سیاسی
اسلامی پناه:

بزرگ‌ترین هدف دشمن به هم زدن وحدت میان مردم است

علی اسلامی​پناه، نماینده جیرفت و عنبرآباد در یادداشتی که در هفته نامه نگارستان منتشر شده است، بزرگ‌ترین هدف دشمن را به هم زدن وحدت میان مردم خوانده است.
بزرگ‌ترین هدف دشمن به هم زدن وحدت میان مردم است علی اسلامی​پناه، نماینده جیرفت و عنبرآباد در یادداشتی که در هفته نامه نگارستان منتشر شده است، بزرگ‌ترین هدف دشمن را به هم زدن وحدت میان مردم خوانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/122.jpg بزرگ‌ترین,هدف,دشمن,به,هم,زدن,وحدت,میان,مردم,است Icana

آنچه در طول 5/1 سال بعد از انتخابات ریاست جمهوری و نه فقط در این سازمان، بلکه در طول 32 سال بعد از انقلاب از سوی دشمنان یعنــی شخصاً آمــریکا، انگلیس و اسرائیل دنبال می‌شده و می‌شود.

بحث ایجاد شکاف عمومی میان مردم بوده است، از آنجا که اساس هر توفیق ملت ایران و اساساً هر ملتی در طول تاریخ، یکدل بودن آن ملت‌ها تا رسیدن به نتایج معلوم بوده است، این‌قدرت‌های مستکبر سخت در تلاشند تا با ایجاد اختلاف دامنه‌دار میان مردم و از سوی دیگر ناکارآمد جلوه دادن مسئولان در خلق وفاق در جامعه، اهداف شوم خود را پیگیری کنند.

حال در این معادله که همه قدرتها در تلاشند تا این انسجام عمومی را در میان مردم و مسئولان کمرنگ کرده و انقلاب را به استضعاف بکشانند به واقعاین پرسش مطرح است که آیا علنی کردن برخی اختلافات سطحی موجود بر سر اداره کشور  یا اداره یک مجموعه و تسریدادن آن به جامعه میتواند حرکتی منطقی تصور شود؟

تأکیدات مقام معظم رهبری در پی بروز این موضوع که ایشان تأکید جدی فرمودند که قوا از بروز هرگونه اختلاف بپرهیزند نیز نشان از هوشمندی و درایت ایشان و در عین حال دوراندیشی رهبری در مسائل دارد.

اکنون که به صورت مداوم شاهد توطئههای دشمنان برای رسیدن به اهداف شومشان هستیم و مشابه آن را نیز در 25 بهمن همین امسال نیز مشاهده کردیم که چگونه از برخی عناصر فریبخورده داخلی برای بحرانآفرینی در کشور بهره میبرند، شرایط کشور اکنون به گونهای است که هر گام اشتباه نیروهای دلسوز داخلی منجر به برداشتن یک گام در مسیر خواست دشمنان میشود و هر حرکت شتابزدهای ممکن است منتج به بر هم خوردن وحدت در جامعه شود، براین اساس از سران قوه انتظار بسیار بیشتری در رعایت اصول و قاعده این رفتارها می رفت تا آنان مبنای وحدت باشند نه خدای ناکرده عامل بر هم زدن آن.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet