هدر موبایل
1389/12/01 09:54:42
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

دولت دغدغه های کارفرمایان را در نظر گیرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:برای رسیدن به تولید بهتر و اقتصاد بسامان دولت باید دغدغه کارفرمایان در خصوص تولید و رضایت خاطر کارگران را فراهم نماید.
دولت دغدغه های کارفرمایان را در نظر گیرد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:برای رسیدن به تولید بهتر و اقتصاد بسامان دولت باید دغدغه کارفرمایان در خصوص تولید و رضایت خاطر کارگران را فراهم نماید. https://cdn.icana.ir/d/019/440.jpg دولت,دغدغه,های,کارفرمایان,را,در,نظر,گیرد Icana

"سیروس برنا" در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت اظهارداشت: مهمترین دغدغه کارفرمایان استقرار و استمرار امنیت تولید، سودآوربودن تولید و خدماتی است که کارفرما به دنبال آن است.

وی خاطرنشان کرد:توجه به سند توسعه کارهنگامی می تواند دوام داشته باشد که مجموعه شرایط توسط دولت مدیریت شود.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت و به طور مشخص وزارت کار و اموراجتماعی باید به گونه ای اداره شود که شرایط بازتولید سرمایه به سود خویش برسد.

برنا خاطرنشان کرد:دولت با حجم کنونی قطع نظر از اینکه رئیس جمهوری از چه جناحی باشد باید برای پیشبرد امر تولید از چابکی لازم برخوردار شود.

وی یادآورشد : قطع نظر از مجموعه فعالیت هایی که در چارچوب طرح تحول اقتصادی است تحول در بانک ها، بیمه ها و هدفمند کردن یارانه ها در افزایش بهره وری یکی از نقاط کانونی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet