حلول ماه ربیع الاول
1389/12/01 10:13:27
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

مسئولان روستائیان را با مزایای بیمه روستایی آشنا کنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه روستاییان وعشایر هنوز برای بسیاری از افراد مشمول خدمات این بیمه ناآشنا و غریب است.
مسئولان روستائیان را با مزایای بیمه روستایی آشنا کنند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه روستاییان وعشایر هنوز برای بسیاری از افراد مشمول خدمات این بیمه ناآشنا و غریب است. https://cdn.icana.ir/d/019/441.jpg مسئولان,روستائیان,را,با,مزایای,بیمه,روستایی,آشنا,کنند Icana

"رضا رحیمی نسب" در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص وضعیت بیمه روستاییان وعشایر اظهارداشت: مسئولان و دست اندرکاران صندوق بیمه روستاییان وعشایر باید روستاییان را از مزایای این بیمه آشنا کنند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: صندوق بیمه روستاییان و عشایر پلی است برای آرامش خاطر اقشار زحمتکش که وظیفه سنگین تولید دامپروری و کشاورزی را به عهده دارند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:روستاییان وعشایر به دلیل عدم دسترسی به امکانات ارتباطی و رسانه ای با امکانات صندوق بیمه روستاییان و عشایر ناآشنا هستند.

رحیمی نسب یادآورشد: انتظار می رود مسئولان و دست اندرکاران صندوق بیمه روستاییان و عشایر نسبت به تبیین وظایف خویش با دقت نظر بیشتری عمل کنند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد: صندوق بیمه روستاییان و عشایر نقش تاثیر گذاری در ارائه خدمات در تمامی زمینه ها و جنبه های مرتبط به روستاییان ارائه کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet