هدر اصلی
1389/12/01 10:03:49
سرویس اقتصادی
حضور وزیر نفت در کمیسیون انرژی برای پاسخ‌گویی

صادق: لوله‌سازی‌های ایرانی در حال ورشکستگی هستند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: درحالی لوله‌های گازرسانی وارد می‌شود که کارخانه‌های تولید این کالا در داخل کشور، در حال ورشکستگی هستند.
صادق: لوله‌سازی‌های ایرانی در حال ورشکستگی هستند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: درحالی لوله‌های گازرسانی وارد می‌شود که کارخانه‌های تولید این کالا در داخل کشور، در حال ورشکستگی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/387.jpg صادق:,لوله‌سازی‌های,ایرانی,در,حال,ورشکستگی,هستند Icana

"سیدمهدی صادق" درگفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان این که کارخانه‌های تولید لوله‌های گازرسانی در حال ورشکستگی است، تصریح کرد: وزارت نفت به تولیدکنندگان لوله‌های گازرسانی بدهکار است و علت بدهی خود را نداشتن بودجه و اعتبار می خواند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود این که این وزارتخانه ادعا می‌کند اعتبار کافی برای پرداخت بدهی خود ندارد، با کشورهای خارجی قراردادهایی برای واردات لوله‌های گازرسانی منعقد می‌کند.

وزیر نفت سه شنبه در کمیسیون انرژی پاسخ می دهد

این نماینده گفت: اکثر لوله‌های وارداتی برای استفاده در طرح توسعه فازهای میدان گازی پارس جنوبی است که همین واردات عاملی شده که تولید داخلی در زمینه این کالا کاهش یابد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان این که این مسئله را روز سه شنبه (3 اسفندماه) در کمیسیون انرژی از میرکاظمی پیگیری خواهد کرد، اظهار داشت: همچنین در نظر دارم از وزیر نفت علت عدم گازرسانی به موقع به شهرستان‌‌های حوزه انتخابیه را پیگیری کنم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet