خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/30 17:01:19
سرویس کمیسیون ها
در پی عذرخواهی بهبهانی از نمایندگان انجام می‌شود:

تجلیل از خدمات وزیر سابق در کمیسیون عمران مجلس

به دنبال عذرخواهی حمید بهبهانی، وزیر سابق راه و ترابری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون عمران، از تجلیل از زحمات وی در این کمیسیون خبر داد.
تجلیل از خدمات وزیر سابق در کمیسیون عمران مجلس به دنبال عذرخواهی حمید بهبهانی، وزیر سابق راه و ترابری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس کمیسیون عمران، از تجلیل از زحمات وی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/385.jpg تجلیل,از,خدمات,وزیر,سابق,در,کمیسیون,عمران,مجلس Icana

"علی اکبر آقایی مغانجوقی" به خبرنگار خانه ملت گفت: آقای بهبهانی بیش از دوسال ونیم مسئولیت وزارت راه و ترابری را بر عهده داشت و در این مدت، خدمات ارزشمندی به حوزه حمل و نقل عمومی ارائه کرد.

نماینده مردم سلماس، تقدیر از خدمتگزاران مردم را وظیفه اخلاقی مجلس خواند و گفت: در زمان وزارت ایشان میانگین ساخت بزرگراه در کشور به سالانه 500 کیلومتر افزایش یافت.

وی گفت: در بخش راه های روستایی نیز اقدامات ارزنده ای صورت گرفت و بسیاری از محورهای خاکی در روستاهای کشور به سازی و آسفالت شد.

آقایی مغانجوقی، بهبهانی را چه بر کرسی استادی و چه در کسوت اجرایی، فردی خدمتگزار خواند.

نماینده دور هشتم مجلس، گفت: این تقدیر بیشتر وجهه ای نمادین دارد تا اختلاف نظرها و سوء تفاهم های به وجود آمده درباره استیضاح آقای بهبهانی برطرف شوند.

چندی پیش محمود احمدی نژاد با صدور حکمی، حمید بهبهانی را به عنوان مشاور رئیس جمهوری در امور حمل و نقل منصوب کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet