حلول ماه ربیع الاول
1389/12/01 15:14:50
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:

اکثر روستاییان از مزایای صندوق بیمه روستایی بی اطلاع هستند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بی اطلاعی روستائیان از مزایای صندوق بیمه روستایی گفت: مسئولان صندوق بیمه روستاییان و عشایر باید برای برخورداری افراد مشمول، راهکاری دقیق و سریع مد نظر قرار دهند.
اکثر روستاییان از مزایای صندوق بیمه روستایی بی اطلاع هستند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر بی اطلاعی روستائیان از مزایای صندوق بیمه روستایی گفت: مسئولان صندوق بیمه روستاییان و عشایر باید برای برخورداری افراد مشمول، راهکاری دقیق و سریع مد نظر قرار دهند. https://cdn.icana.ir/d/019/472.jpg اکثر,روستاییان,از,مزایای,صندوق,بیمه,روستایی,بی,اطلاع,هستند Icana

مراد علی منصوری رضی"در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص صندوق بیمه روستاییان و عشایر گفت:گرچه مسئولان صندوق بیمه روستاییان وعشایر اعلام کرده اند که این صندوق 6 وظیفه مهم عهده دار است اما در برخورد با روستاییان و عشایر اکثر آنها نسبت به این صندوق اظهار بی اطلاعی می کنند.
وی خاطرنشان کرد :صندوق بیمه روستاییان و عشایر می تواند با استفاده از راهکارهایی شرایطی را فراهم کند که  روستاییان از مزایای درمان، از کار افتادگی ناشی از کار و ....برخوردار شوند.
نماینده مردم رامیان ، آزادشهر و فندرسک در مجلس شورای اسلامی گفت:عملکرد صندوق بیمه روستاییان و عشایر در جذب و افزایش آگاهی مخاطبان بسیار ضعیف و پایین است .
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی یادآورشد:اگر روستاییان می دانستند مزایای مستمری سالخوردگی چه اندازه مثبت وسازنده است به طور حتم اقداماتی در جهت برخورداری از آن به انجام می رساندند.
منصوری رضی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه بیمه روستاییان و عشایر در بخش درمان در زیر مجموعه سازمان بیمه خدمات درمانی  قرار می گیرد می توان با استفاده از راهکارهایی شرایط ارائه خدمات این بیمه را به نحو مناسب تری فراهم کرد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:انتقال سوابق افراد از تامین اجتماعی و خدمات درمانی به صندوق بیمه روستاییان و عشایر وجود دارد لذا می تواند برای روستاییان بسیار مثبت و سازنده  باشد.       
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت:مسئولان صندوق بیمه روستاییان و عشایر باید شرایطی برای برخورداری از مزایای این بیمه فراهم کنند.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet