هدر موبایل
1389/11/30 19:21:53
سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون اجتماعی:

بسیاری از روستاییان از مزایای صندوق بیمه روستاییان بی‌اطلاعند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تعداد بسیار زیادی از روستاییان و عشایر از مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر بی‌اطلاعند.
بسیاری از روستاییان از مزایای صندوق بیمه روستاییان بی‌اطلاعند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تعداد بسیار زیادی از روستاییان و عشایر از مزایای صندوق بیمه روستاییان و عشایر بی‌اطلاعند. https://cdn.icana.ir/d/019/334.jpg بسیاری,از,روستاییان,از,مزایای,صندوق,بیمه,روستاییان,بی‌اطلاعند Icana

"علی زنجانی حسنلویی"در گفتگو با خبرنگار خانه ملت گفت: صندوق بیمه روستاییان و عشایر می‌تواند با ارائه خدمات مثبت و سازنده به این افراد، پشتوانه مهم و اساسی برای زندگی روستاییان و عشایر باشد.

وی ادامه داد: آنچه برای روستاییان وعشایرمهم و اساسی است خدمات درمان، ازکارافتادگی ناشی از کار و مزایای پیری است اما در بررسی صورت گرفته از روستاییان، تنها تعداد بسیار اندکی از آنان از وظایف این بیمه اطلاع دارند.

نماینده مردم اشنویه خاطرنشان کرد: صندوق بیمه روستاییان و عشایر به گونه‌ای طراحی شده که افرادی که 15 سال سابقه بیمه دارند می توانند از مزایای آن استفاده کنند، اما تعداد بسیار کمی از روستاییان از این موضوع مطلعند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس یادآورشد: حق پرداخت بیمه روستاییان و اطلاع از برخی موارد دیگر می تواند موجب شود تا این صندوق به نحو موثرتری به ارائه خدمات بپردازد.
این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  مسئولان صندوق بیمه روستاییان و عشایر باید راهکارهایی را برای برخوردار شدن تمام افراد این قشر از مزایای این صندوق در پیش بگبرند.

عضو کمیسیون اجتماعی خاطرنشان کرد: صندوق بیمه روستاییان و عشایر باید به سوی انجام وظایف حمایتی بیشتری جهت‌گیری کند. 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet