خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/11/30 16:59:34
سرویس اقتصادی
یوسف نژاد:

تنها 30 درصد از ظرفیت صنایع تبدیلی غذایی فعال است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، از بررسی مشکلات صنایع تبدیلی غذایی در این کمیسیون خبر داد و گفت: هم اکنون تنها از ۳۰ درصد ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی این صنعت استفاده می‌شود.
تنها 30 درصد از ظرفیت صنایع تبدیلی غذایی فعال است سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن، از بررسی مشکلات صنایع تبدیلی غذایی در این کمیسیون خبر داد و گفت: هم اکنون تنها از 30 درصد ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال‌زایی این صنعت استفاده می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/79.jpg تنها,30,درصد,از,ظرفیت,صنایع,تبدیلی,غذایی,فعال,است Icana

"علی اصغر یوسف نژاد" در گفت و گو با خبرنگارخانه ملت، تصریح کرد: صنایع تبدیلی غذایی، از بخش های بسیار مهم اقصادی کشور است که متأسفانه به ان توجه نشده است.

نماینده مردم ساری، مشکلات مدیریتی کشور را در واردات محصولات زراعی و دامی، نتیجه عدم توجه به صنعت تبدیلی غذایی خواند و افزود: با رشد این صنعت و بهره گیری از تمام ظرفیت استان های مختلف کشور، نیاز کشور به محصولات کشاورزی تا حد قابل توجهی تامین می شود.

یوسف نژاد تأکید کرد: در جلسه روز یکشنبه (اول اسفند) کمیسیون، راهکارهای حمایت قانون از صنایع تبدیلی غذایی بررسی می شوند و برای توسعه این صنعت در کشور، پیشنهادهایی برای دولت، تدوین و ارائه خواهند شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet