خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/12/01 11:10:17
سرویس اقتصادی
صابری با تأکید بر عملیاتی نشدن تعهدهای وزارت راه:

وزارت راه به 130هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

رئیس کارگروه حمل و نقل کمیسوین عمران در مجلس، با بیان این که وزارت راه و ترابری به تعهدهای خود در برنامه چهارم توسعه عمل نکرده است، گفت: این وزارتخانه در چهار سال آینده به بیش از ۱۳۰هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وزارت راه به 130هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد رئیس کارگروه حمل و نقل کمیسوین عمران در مجلس، با بیان این که وزارت راه و ترابری به تعهدهای خود در برنامه چهارم توسعه عمل نکرده است، گفت: این وزارتخانه در چهار سال آینده به بیش از 130هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/452.jpg وزارت,راه,به,130هزار,میلیارد,تومان,اعتبار,نیاز,دارد Icana

"محمدرضا صابری" در گفت و گو با خبرنگار خانه ملت، تصریح کرد: با توجه به حجم بالای مصوبه های عمرانی هیئت دولت در سفرهای استانی، وزارت راه و ترابری ، توانایی اجرای این حجم زیاد از مصوبه ها را نداشت.

 نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: به تعویق افتادن تعهدهای وزارت راه در برنامه چهارم توسعه، بدهی های زیاد این وزارتخانه و دستیابی به اهداف برنامه پنجم توسعه در بخش حمل و نقل، لزوم توجه و اختصاص اعتبار بیشتر را برای این وزارتخانه ضروری کرده است.

وی گفت: با بررسی هایی که کارگروه حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس انجام داده است، در برنامه بودجه سال آینده باید دست کم هشت هزار میلیارد تومان به وزارت راه اختصاص یابد.

صابری، ساخت بزرگراه ها، توسعه خطوط ریلی، سامان دهی ناوگان حمل و نقل هوایی و توسعه راه های روستایی را از مهمترین پروژه ها و برنامه های سال آینده وزارت راه و ترابری برشمرد.

عضو کمیسیون عمران مجلسبا بیان این که وزارت راه توانایی ها و قابلیت های بسیاری برای توسعه حمل و نقل کشور دارد، گفت: با اختصاص اعتبارهای لازم از سوی دولت، وزارت راه و ترابری برای توسعه ناوگان های حمل و نقل کشور را در کمترین زمان ممکن توانایی دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet