شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1389/11/30 18:24:18
سرویس کمیسیون ها

تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی 6 ماه تمدید شد

عضو کمیسیون تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: به دلیل حجم بالای گزارش های رسیده از تخلفات سازمان تامین اجتماعی و نیاز به زمان برای بررسی این گزارش ها، تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی ۶ ماه تمدید شد.
تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی 6 ماه تمدید شد عضو کمیسیون تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی گفت: به دلیل حجم بالای گزارش های رسیده از تخلفات سازمان تامین اجتماعی و نیاز به زمان برای بررسی این گزارش ها، تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی 6 ماه تمدید شد. https://cdn.icana.ir/d/019/267.jpg تحقیق,و,تفحص,از,تامین,اجتماعی,6,ماه,تمدید,شد Icana

"داریوش قنبری"در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت گفت:حجم گسترده گزارش های رسیده از تخلفات صورت گرفته در سازمان تامین اجتماعی و زیر مجموعه آن ازجمله  شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی نیازمند بررسی دقیق و همه جانبه است.

نماینده مردم ایلام و شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت:از سوی دیگر با توجه به گستردگی  که در سازمان تامین اجتماعی وجود دارد برای رسیدن به جمع بندی دقیق باید با صبرو حوصله به بررسی تحقیق و تفحص پرداخت. 

عضو کمیته تحقیق  و تفحص از تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: بادرخواست کمیته و موافقت هیات رئیسه  مهلت تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی به مدت 6 ماه تمدید شده است.

این نمایندهم ردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:سعی می شود گزارش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی تا خردادماه 1390 جمع بندی شود.
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet