ایام محرم 1398
1389/11/30 19:01:10
سرویس فراکسیون ها
رئیس جمهور، رئیس سازمان ملی جوانان را معرفی کرد

دهقانی: اقدامات دولت در جهت عکس قانون است

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه دولت به مصوبه‌ها و ابلاغیه‌های مجلس بی‌اعتناست، گفت: با گذشت مهلت قانونی معرفی وزیر ورزش و جوانان رئیس جمهور هنوز این وزیر را به مجلس معرفی نکرده است.
دهقانی: اقدامات دولت در جهت عکس قانون است عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه دولت به مصوبه‌ها و ابلاغیه‌های مجلس بی‌اعتناست، گفت: با گذشت مهلت قانونی معرفی وزیر ورزش و جوانان رئیس جمهور هنوز این وزیر را به مجلس معرفی نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/223.jpg دهقانی:,اقدامات,دولت,در,جهت,عکس,قانون,است Icana

" محمد قیوم دهقانی" به خبرنگار خانه ملت گفت: آقای احمدی نژاد با معرفی و انتصاب رئیس سازمان ملی جوانان منظور دیگری غیر از اعلام رسمی بی اعتنایی به مجلس ندارد.

نماینده ایرانشهر، سرباز والگان و بخش‌های لاشار، فنوج، بنت و آشار افزود: دولت موظف بود ظرف مهلت 23 روز از تصویب طرح تأسیس وزارت ورزش و جوانان، وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند.

دهقانی افزود: انتصاب رئیس سازمان ملی جوانان در حالی صورت می گیرد که قراراست طبق قانون تا قبل از پایان سال جاری این سازمان در وزارت ورزش و جوانان ادغام شود.

وی تصریح کرد: با گذشت 23 روز از تصویب طرح مجلس برای تآسیس وزارت ورزش و جوانان و ابلاغ قانون از سوی رئیس مجلس به رئیس جمهور، هنوز کسی به عنوان وزیر پیشنهادی دولت برای تصدی وزات ورزش و جوانان به مجلس معرفی نشده است.

وی گفت: از نظر ما بسیاری از اقدامات دولت که در جهت عکس قانون انجام می‌گیرد، نشان‌گر بی‌اعتنایی دولت به تفکیک قواست.

این نماینده با ابراز نگرانی و تأسف خود از روند روزافزون قانون شکنی دولت، خاطرنشان کرد: هیات رئیسه مجلس باید هرچه سریع‌تر با تدوین راهکاری اساسی از تخلفات بیش از این دولت جلوگیری کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet