هدر موبایل
1389/12/01 09:30:44
سرویس صحن
مجلس تصویب کرد

موقوف تعقیب انتظامی قاضی منفک از خدمت قضایی

با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی قاضی که تخلف به وی منسوب است، فوت شده یا بازنشسته، بازخرید، مستعفی و یا به هر نحو دیگر از خدمت قضایی به طور دائم منفک شده باشد از تعقیب انتظامی موقوف می شود.
موقوف تعقیب انتظامی قاضی منفک از خدمت قضایی با تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی قاضی که تخلف به وی منسوب است، فوت شده یا بازنشسته، بازخرید، مستعفی و یا به هر نحو دیگر از خدمت قضایی به طور دائم منفک شده باشد از تعقیب انتظامی موقوف می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/348.jpg موقوف,تعقیب,انتظامی,قاضی,منفک,از,خدمت,قضایی Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نمایندگان در جلسه علنی امروز ـ یکشنبه یکم اسفند ماه ـ مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی جزئیات لایحه نظارت بر رفتار قضات ماده 26 این لایحه را با 125 رای موافق، 21 رای مخالف و 8 رای ممتنع از مجموع 224 نماینده حاضر در صحن تصویب کردند.

براساس این مصوبه مجلس، در صورتی که موضوع پرونده انتظامی قضات قبلا رسیدگی شده باشد یا موضوع پرونده انتظامی مشمول مرور زمان شده باشد و قاضی که تخلف به وی منسوب است، فوت شده یا بازنشسته، بازخرید، مستعفی و یا به هر نحو دیگر از خدمت قضایی به طور دائم منفک شده باشد از تعقیب انتظامی موقوف می شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet