خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/12/01 11:31:26
سرویس صحن
نماینده گرمسار خطاب آمریکا و اروپا؛

دوره شرط و پیش شرط گذاری برای ایران گذشته است

نماینده گرمسار در نطق میان دستور خود امریکا و اروپا را خطاب قرار داد وگفت: غرب بداند دوران شرط و پیش شرط گذاری برای ایران تمام شده است بنابراین فرصت پیش آمده برای مذاکره را از دست ندهد.
دوره شرط و پیش شرط گذاری برای ایران گذشته است نماینده گرمسار در نطق میان دستور خود امریکا و اروپا را خطاب قرار داد وگفت: غرب بداند دوران شرط و پیش شرط گذاری برای ایران تمام شده است بنابراین فرصت پیش آمده برای مذاکره را از دست ندهد. https://cdn.icana.ir/d/019/454.jpg دوره,شرط,و,پیش,شرط,گذاری,برای,ایران,گذشته,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت،‌ در جلسه علنی امروز یکشنبه اول اسفند عبدالرضاترابی نماینده گرمسار در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت هفته وحدت اظهار کرد: از آنجا که مسلمانان دارای پیامبر و کتاب واحد هستند بهانه ای برای عدم وحدت ندارند.

وی با اشاره به الگو گرفتن کشورهای اسلامی از انقلاب ایران افزود:‌ همزمانی پیروزی انقلاب مصر با 22 بهمن یک معجزه الهی بود. این بیداری و هوشیاری اسلامی در سایر کشورها نظیر الجزایر، کویت، لیبی، اردن و بحرین در حال اوج گیری است.

نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی با بیان اینکه عدم وجود رهبر در کشورهای مذکور سردرگمی مردم را در پی دارد تصریح کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران وجود حضرت امام خمینی (ره) بود که توانستاین کشتی عظیم را در دریای متلاطم به ساحل امن برساند.

وی اضافه کرد: جای تاسف است که موسوی و کروبی هنوز بر مواضع قبلی خود پافشاری می کنند و دست از لجاجت بر نمی دارند و هر ازچندگاهی مملکت را به آشوب کشیده و آب بر آسیاب دشمن می ریزند و راه خود را از خیل عظیم مردم جدا کرده اند.

ترابی در رابطه با هدفمند کردن یارانه ها نیز اظهارکرد: از آنجا که صنایع کشور و پروژه های ملی دولتی دچارمشکل اعتباری شده اند،‌دولت باید از محل 6 هزار میلیارد تومان بخش صنعت سوبسید مندرج در قانون را باید دراختیار صنایع بزرگ و کوچک قرار دهد تا دچار رکود نشوند.

وی ادامه داد: دولت باید سوبسید پروژه های خود، ‌تملک دارایی- سرمایه ای، خود را به نسبت پرداخت کند تا به تعطیلی نینجامد.

نماینده گرمسار در پایان امریکا واروپا را خطاب قرارداد و گفت: 1+5 بداند که ایران اسلامی در ادامه فعالیت صلح آمیز انرژی هسته ای خود مصمم است و هرگز تحت فشارهای بین المللی و تحریم های مکرر قرار نمی گیرد و در مذاکرات هیچ پیش شرطی را نخواهد پذیرفت.

وی افزود:‌ غرب بداند دوران شرط و پیش شرط گذاری تمام شده است بنابراین فرصت پیش آمده برای مذکره را از دست ندهید چون راهی جز به رسمیت شناختن ایران هسته ای ندارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet