ایام محرم 1398
1389/12/01 12:42:11
سرویس صحن
فاطمه رهبر در نطق میان دستور:

انقلاب‌های خاورمیانه الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در نطق میان دستور خود تأکید کرد: انقلاب های خاورمیانه الگو گرفته از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است.
انقلاب‌های خاورمیانه الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران است نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در نطق میان دستور خود تأکید کرد: انقلاب های خاورمیانه الگو گرفته از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/463.jpg انقلاب‌های,خاورمیانه,الگوبرداری,از,انقلاب,اسلامی,ایران,است Icana

به گزارش خبرنگار خانه ملت از صحن علنی صبح امروز (یکشنبه اول اسفند)، فاطمه رهبر در نطق میان دستور خود با تبریک میلاد پیامبر گرامی اسلام و امام جعفر صادق (ع) از حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن در سراسر کشور تشکر کرد و گفت: در آستانه سی و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، جرقه انقلاب اسلامی در کشورهای منطقه نمودار شد.

نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: به طوری که کارشناسان بر این باورند که همگام با این پیروزی، خاورمیانه اسلامی متولد خواهد شد، الگوبرداری از انقلاب شکوهمند ایران اسلامی در مصر و یمن، عراق، ترکیه، لبنان، فلسطین، اردن و تونس با هم و در یک جهت حرکت اند.

به گفته این نماینده، خواسته مردم این کشورها کاملا روشن است، آزادی در تعیین سرنوشت نظام آینده خود، رهایی از حکومت دیکتاتوری و نظامی، استقلال در اداره کشور، همکاری با همه کشورهای اسلامی و همسایه، جلوگیری نفوذ بیگانگان، عدالت اجتماعی، اقتصادی و پیشرفت کشور و مردم سالاری حقیقی و امنیت داخلی و خارجی از جمله خواست های ملت های اسلامی است.

رهبر ادامه داد: عوامل نشان می دهد قدرت های که از دیکتاتورهای منطقه حمایت می کنند امروز راه به جایی نداشته و کوشش می کنند این نهضت ها را به بیراهه کشانده و مانع تغییرهای بنیادی شوند، ولی مردم آگاه و غیور مسلمان منطقه به وظیفه تاریخی خود عمل می کنند و نمی گذارند این حرکت های عظیم مردمی به نفع آمریکا مصادره شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در بخش دیگر نطق میان دستور خود تاکید کرد: از طرفی نباید گذاشت عده ای با ایجاد اختلال این حرکت های عظیم عدالت خواهی و اسلام گرایی را به انحراف کشاند، زیرا عمر رژیم های دیکتاتوری در خاورمیانه به پایان رسیده و تا سرنگونی آنها گامی بیش باقی نمانده است.

فاطمه رهبر ادامه داد: حال که سردمداران اسرائیلی و آمریکایی شرایط خاورمیانه را به ضرر می بینند در پی برنامه ریزی ها و حوادث جدید مستند می کوشند تا با توان قدرت و با استفاده از تمام ظرفیت های موجود در شبکه های ماهواره ای و اینترنتی در ایجاد آشوب ها در داخل کشور عزیزمان اقدام کنند.

این نماینده افزود: آنها در نظر دارند با بهره گیری از مهره های سوخته چون کروبی، موسوی، خاتمی و سایر عوامل فتنه به اهداف خود نزدیک شوند و ایشان آشکارا و بی پرده با پیروی از دستورهای آمریکا، انگلیس و اسرائیل به نفع آنها شعار داده و عمل کنند و به صراحت در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده و با راه اندازی راهپیمایی هایی غیرقانونی به ماموریت جدید خود بپردازند.

رهبر تاکید کرد: حمایت آمریکا و اسرائیل، انگلیس و گروه های ضد انقلاب مثل منافقان و سلطنت طلبان نشانگر آن است که اصلاح طلبان با هدف براندازی انقلاب مذهبی با جمهوری اسلامی در ستیزند، آنها با ایجاد عملیات روانی در جنگ نرم در جهت تغییر نگرش و بدبین سازی شهروندان نسبت به حاکمیت ناکارآمد نشان دادن مسئولان کشور، القاء وجود تبعیض و نبود آزادی، القا عقب ماندگی کشور نسبت به کشورهای دیگر در نهایت به نفوذ کشور و بر هم زدن امنیت کشور اقدام کرده اند.

رهبر، کمیته بررسی اتفاقات 25 بهمن 89 را مورد خطاب قرار داد و گفت: از این کمیته درخواست می شود در اسرع وقت نتایج بررسی را اعلام نماید، از دستگاه قضایی درخواست می کنم  پیش از این با سران فتنه مدارا نکرده و اجازه ندهند این مزدوران آمریکایی پیش از این دل داغدار خانواده شهدا را به درد آورند.

این نماینده در بخش دیگر نطق میان دستور خود گفت: خواص بی بصیرت با گذشت 20 ماه از شروع فتنه مهر سکوت بر لب زده و صد البته که مردم بصیر و انقلابی عدم اعلام محکومیت سران فتنه را همسوی و همگرایی با مجرمین می دانند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet